Ankara Veteriner Tavsiyesi

asli_asli

Merhaba, ben Ankara'da oturuyorum. Kedimi götürdüğüm bir veteriner vardı ancak internet yorumlarını görünce oraya gitmekle şimdiye kadar hata yaptığımı anladım. Kedim 14 yaşında ve şu an hasta. İyi bir veterinere gidip muayene olması lazım ama bulamıyorum. Bildiğiniz bir yer varsa yazarsanız sevinirim.

13 CEVAP

irmtnc3

Dobida var nasıldır bilmeme ama YouTube kanallarında gördüğüm kadarıyla çok iyi ve ilgililer bakabilirsiniz

diablerose

gitmeden de anlasilmiyor. bnm hic memnun kalmadigim bi klinik goo gle yorumlari övgü dolu. cok memnun oldugum bi klinik onun da yorumlar mukemmel. ama yorumlarin gercek mi degil mi oldugu az cok anlasiliyor iceriginden. memnun kalmadigim klinik cogu yorumu eşe dosta yaptirmis, bu o kadar belli oluyor ki. olumsuz yorumlarda da asla elestiri kabul etmeyen profesyonellikten uzak cevaplar. begendigim klinikse her olumsuz yorumdan kendine ders cikaran surekli kendini gelistiren bi yer. baska bi klinik daha var evime uzak ama ora da fena degil. siz hangi semttesiniz

Thesudeaskin

Ben Eryaman Pet Planet'e götürüyorum. Şimdiye kadar bi sorun yaşamadım, iyi insanlar,bilgililer. Bir araştırın isterseniz.

duman_cat_world

maşallah sübhanallah 14 yaşındaymış kediniz Allah uzun ömürler versin minnoşa sizinle beraber ❤❤ isterseniz petlebi veteriner klinikleri bölümünde kliniklere göz atabilirsiniz.

Nursen06

Pati club veterineri öneririm eğer eviniz yakınsa oldukça ilgililer

diablerose

bahsettiginiz klinik hangisi acaba

asli_asli

Gittiğim veteriner Etlik'te. Ne yazık ki bu civarda güvenebilceğim bir yer yok. İyi bir veteriner olsun da artık nerede olursa gideceğim. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Zehranazz

Merhaba ben sarayda bir veterinere gidiyorum ve asiri memnunum asla paragöz değiller saray veteriner
kliniği diye geçiyor

Zehranazz

Önceden başka bi veterinere gidiyordum sonra beğenmeyince değiştirdim

Rgms

@Zehranazz İlgi vetpol var Sincan diye geçiyor. Eskiden ankafoksta çalışan Samet Hoca’ya bakın bir isterseniz.

Maşallah kedinize, darısı başımıza 14-20 yıllar 😻🤩🧿

buketguven

Merhabalar,

Çankaya da oturuyor iseniz Ben petsmile veterinerine götürüyorum kızımı. 7/24 açık, ve bilgililer ben memnunum. Whatsaptan yazıp sorduklarınıza geri dönüş yapıyorlar. Ama youtube da izlediğim dobida var. Onlarda çok eğlenceli ve ilgili geliyor bana. Oraya da götürebilirsiniz