Engelli Kedi Sahiplenmekten Neden Çekinilir?

Engelli kedilerin ilanlarına dönüşler nerdeyse yok denecek kadar az 1,2 kişi... Hatta ilanlarına bakan sayısı bile çok az. Neden böyle ? Güzellik, cins olsun algısı haricinde duyarlı ve gerçekten can kurtarmak için sahiplenen gönül gözü açık bir çok insan da var aslında. Ama neden talepler çok düşük en çok onların ihtiyacı yok mu yuvaya aslında ?

51 CEVAP

Aslında her işini görüyor bir zorluğu yok sadece kendime güvenemiyorum 6 ay şehir dışındayım işim gereği. 2 evladıma anca çözüm bulabiliyorken ne sayı arttıcak ne de onu göze alabilecek durumdayım, sorumluluk alabilsem yuvası da olurdum ama maalesef 😔 Allah herkesin yardımcısı olsun herkese vicdan versin, çok sağolun 😊😇🙏🌸

orhdoner

Kesinlikle haklısınız bende de iki can var olmasa ben de düşünürdüm amin inşallah Allah razı olsun sizden tekrardan varsa linkleri biz de paylaşalım umarım vicdanlı insanlara denk gelirler ❤️🥰🙏

orhdoner

Hemen paylaşıyorum Allahım mucize göstersin çocuğa merhametli insanlara denk getirsin inşallah 🙏🥰❤️

Allah gönlüme göre bu miniğe de güzel bir yuva buldum hemdee geçen sene 8 ay yuva aramam sonucu yine iki gözü görmeyen kedişe yuvasını açan yüce gönüllü arkadaş bu yavruyu da 2.aile bireyi olarak aldı 🥰🙏🙏❤🐾 ÇOOKK ŞÜKÜR 🤲

Çünkü bazı insanlar sosyal medyada benimde kedim,köpeğim var demek için hayvan sahipleniyorlar.Bazılarımızın ise kaybetme korkusu oluyor engelleri ve hastalıklardan dolayı.Ama hepsi birbirinden güzel ve değerli. Engellerine rağmen. Çünkü hiçbiri sevmeye ve bakmaya engel değil.