Kedime Eş Arkadaş Sahiplensem Nasıl Olur

selimcanklnc

Ufaklığa bir arkadaş sahiplensem nasıl olur sizden görüş almak istiyorum eş olmaları için ufaklıkla anlaşırlar mı kıskançlık vs olur mu

54 CEVAP

akitalove

Aydan hanim evet uslubunuzu duzeltin ikincisi bende kısırlaştrmiyorum yilda bir kez ciftlestrmek istiyorum cunku kızım Allah korusun vefat ettiginde yavrularina bakmak istiyorum ayrica insanlara bu sekilde davranmayi birakin biri boyle yapti diye herkes yapcak diye bi kaide yok ortada

selimcanklnc

Selin hanım uğradığımda kesinlikle sorucam size mesajla bilgi veririm

KedimVar

Cogu cevaba da baktim da galiba kimse yazmamis. Ilk once kedinizin cinsiyetinden emin olun. Disi demissiniz ama sordugunuz soruda bazilari erkek bazilari disi demisti. Nereden disi olduguna emin olabiliyorsunuz? Kediniz disi diye erkek alirsiniz sonra kediniz erkek cikarsa ne olacak? Ayrica 2 disi gayet guzel anlasabiliyor.

KedimVar

Onun disinda ciftlestirebilirsiniz tabi.

selimcanklnc

kesinlikle katılıyorum bir yavru daha sahiplenicem aynı cins aynı aylıkta bizimki 2 aylık olmak üzere takip ediyorum sahiplendirme sayfalarını

KedimVar

Umarım bulabilirsiniz. Mavi Rus kolay bulunuyor genellikle. Başka sahiplendirirse sitelerine de bakın. Petarkadaş.com ya da mihav.com gibi. :))

Lunasibirya

Eş olurlarmı derken ? Kediniz dişi ise yanına erkek almanız biraz sıkıntı olabilir fakat 2 dişi birbirleriyle anlaşırlarmı bilemiyorum erkek alırsan kısırlaştırman lazım dişi alırsannn bilemiyorum:D

apovlitos

çiftleştirme amaçlı mı arkadaş amaçlı mı sorduğunuzu anlayamadım pek. ama kediniz henüz ufak, yanına getirdiğiniz yine aynı yaşlarda bir kediye kısa bir sürede alışabilir. önceden hiç kedi görmediyse ve dışarda kedi sevip de eve geldiğinizde kokuya hırlıyorsa, ilk zamanlar hırlayıp sorun çıkarabilir. bunu da iki kedinin de kokuları sinen bir kumaşı birbirlerine alışma amaçlı yattıkları yere koymanız. henüz yavru olduğu için işiniz daha kolay. ayrıca yanına arkadaş gelmesine ilk zamanlar kızsa da,alışınca elbette sevinecektir, bu güzel bir şey.

Lunasibirya

Kediniz dişiymiş iki dişi belki birbirlerini kıskanabilirler ama erkenden alışanda var isterseniz arkadaşınızın veya tanıdığınızın dişi bir kedisi varsa ( yavru ) onula yan yana getirin eğer anlaşıyorsa olumlu fakat hırlayıp pati atıyor Ve kabarıyorsa olumsuz olabilir

apovlitos

amacınız çiftleştirmek değilse kısırlaştırmalısınız tabii ki.

Aydancat

Sizin fotografinizdan baska bir sey gormuyorum

selimcanklnc

Ben çiftleşsinlerde istiyorum şimdiden alıştırıp, sahiplendiğim için aldığım kişide 17 kedisi vardı çoğu yavru onlarla arası iyiydi şimdi tek ve ortamı değişik daha geniş bir alanda maması suyu kumu yatağına kadar kendine özel ne kadar yanımda yatsada genelde :) benim isteğim tek kalmasın ilerde çiftleşsin kısırlaştırmak istemiyorum

Aydancat

Pardon da o hayvanin sagligini bozamazsiniz kisirlastirma cok onemlidir yaptiginiz yanlis siz istiyorsunuz diye o hayvan dogum yapmak icin milyonlarca aci çekemez!

Aydancat

Allah allah ben de son sözümü söylüyorum! O hayvani kisirlastirmassan y
Devamli dogum yaptirirsan öteki dünyada da iki elim yakanda!

selimcanklnc

Bu dünyadada iki elinizi yakama koyabilirsiniz hatta boğazıma sarılabilirsiniz ama kişisel düşüncelerinizle beni yargılayamazsınız hanımefendi kedime verdiğim değeri ben bilirim siz değil