Kedime Eş Arkadaş Sahiplensem Nasıl Olur

selimcanklnc

Ufaklığa bir arkadaş sahiplensem nasıl olur sizden görüş almak istiyorum eş olmaları için ufaklıkla anlaşırlar mı kıskançlık vs olur mu

54 CEVAP

apovlitos

çiftleştirme olayını iyice araştırmadan, mad durumunuzu ve kedilerin sağlığını hesaba katmadan netleştirmeyin derim ben. evet yanına arkadaş alsanız sizin yokluğunuzda oynarlar beraber ve bu çok güzel bir şey olur. ama kızgınlık dönemleri, yavru bakımı, hamile bakımı ve hepsinin ayrı ayrı aşısı ve maması sizin ve kediler için dert olabilir.

Aydancat

Lunacım petlebiyi test ediyorum kufur iceren yaziyi saatlerce silmediler bakalim bana ne yapacaklar :)

Lunasibirya

Ayrıca sende çiftleştirdin gelip bu adamı niye azarlıyorsun

Aydancat

Sabirlarini siniyorum biz kufur iveren yazilara maruz kaldik saatlerce kimse silmedi sorulari

Aydancat

Bu adam hic kisirlastirmiycam dedi ben 1 kere ciftlestirdim sonra da kisirlastiriyorum onceki yazimda bahsettim veteriner 20-25 gun sonra kisirlastiralim dedi

Aydancat

Ezginin de adi siri degil ama cogu kisi ona siri diyor :)

Lunasibirya

Hiçbiryerde küfür içeren bir konu görmedim ben ? Ayrıca varsada siliyorlar zaten senin test etmene gerek Yok sınav yapmıyoruz konumuza dönelim lütfen siz bilirsiniz ama o zaman yavruyken kısırlaştırma olurmu :) anladım sende bir arkadaşı olsun istiyorsun sen bilirsin ben sana karışamam

Aydancat

Cavalierking mi kincharles mi neyse adi konu acti bir suru kufur iceren siriye saydirdi

Merloli

Bence anlaşabilirler almâyı düşündüğünüz kediyle. Ama bana sorarsanız kedinizin sağlığı için vakti gelince kısırlaştırmalısınız. Tabiki sizin kararınız ama kedinizin sağlığı için kısırlaştırırsanız daha iyi olur :)

Lunasibirya

Gördüm o konuyu onu yasement e söyledi

selimcanklnc

Yazımı kontrol ettim ve hiç kısırlaştırmıycam diye bir bölüm yok orada kararlar ve görüşler değişkenlik gösterebilir ve bu sizi hiç mi hiç ilgilendirmez fikrini paylaşabilirsin ama şunu yapmazsan iki elim yakanda gibi cümlelerin havada kalır sabır taşıyımdır deneme!

Lunasibirya

Bende karşı çıktım zaten görmüşsünüzdür özelden konuştum onunla hesabıda silindi gitti zaten bunda uzatıcak birşey Yok

Aydancat

Hahahah:)

Aydancat

Ben çiftleşsinlerde istiyorum şimdiden alıştırıp, sahiplendiğim için aldığım kişide 17 kedisi vardı çoğu yavru onlarla arası iyiydi şimdi tek ve ortamı değişik daha geniş bir alanda maması suyu kumu yatağına kadar kendine özel ne kadar yanımda yatsada genelde :) benim isteğim tek kalmasın ilerde çiftleşsin kısırlaştırmak istemiyorum

Bak bakalim ne demissin burda

selimcanklnc

Tabiki bakıcak maddi gücüm var kızgınlık dönemlerinde ayrı tutabilirim yavru vs. sahiplenmek istenirlersede takip ederim bu ayrı bir konu tabiki ben acil bir durum ölüm tehlikesi olmadıktan sonra ameliyatlara karşı olduğum için yaptırmak istemediğimi söyledim sizlerin böyle bir dönemde yavru iki kedinizin nasıl anlaştığını ileriki dönemlerde neler olabiliceğini öğrenmek istiyorum açıkcası