Kedime Eş Arkadaş Sahiplensem Nasıl Olur

selimcanklnc

Ufaklığa bir arkadaş sahiplensem nasıl olur sizden görüş almak istiyorum eş olmaları için ufaklıkla anlaşırlar mı kıskançlık vs olur mu

54 CEVAP

Aydancat

Neden isine gelmedi cevap ver bakalım ne demissin:)

selimcanklnc

Bu adam hic kisirlastirmiycam dedi ben 1 kere ciftlestirdim sonra da kisirlastiriyorum onceki yazimda bahsettim veteriner 20-25 gun sonra kisirlastiralim dedi

bakın neye karşılık vermişim cevabımı iyi okuyun iyi anlayın sindire sindire hanımefendi dikkatinizi çekerim hiç kısırlaştırmak gibi bir cümlem yok kısırlaştırmak istemiyorum dedim ve diğer yanıtımda kişisel görüşlerimdir değişebilir ve sizi hiç alakadar etmiycek bir konudur demişim değil mi ? Aydan hanım cesaret taklit edilemiycek tek şeydir ben göze alarak cevaplar veriyorum burada kendi yavrularımın sağlığını sizden daha çok düşündüğüme emin olabilirsiniz

Aydancat

Haydin hoşça kalin:) ne yaparsaniz yapın

Selen_Ozer

Lütfen üretmeyin Lütfenn !!!

Selen_Ozer

Gerçekten kendinizi kandırmayın ya birşey olsa sahiplendiremeseniz bakamayacak olsanız hepsi yazık olur Anne çok sıkıntı çekiyor siz çifleştirip iyi birşey yaptığınızı düşünürsünüz ama asla Kedi ve Köpekleri lütfen kısırlaştırın Evinizde kedi köpek üretmeyin!!!!

selimcanklnc

Maddi olarak bu tereddütünüzü anlam veremedim asgari ücret alan biri değilim kirada oturan biri değilim yazlığımda var arabamda var çok şükür beni tanımayıp bu kadar maddi olarak cebime girenlere yazıyorum bunu size bile bakarım konumuz ney siz neyle ilgileniyorsunuz açtığım konulara bir bakın maddi olarak bir durum belirtmişmiyim burdada öyle sorduğum anlaşıp anlaşmamaları yeni hayatında adapte olabilir mi yeni bir arkadaşa diye sormuştum cevaplar ilk çok güzeldi sonradan maddi sıkıntısı olanlar kendisine bakamayıp kedi sahibi olan kendi cebini düşünmeyen benim cebimi düşünmek için ne ara bu kadar samimi olduk

SelinTuksal

Cotontzu_Siri'nin dediği gibi, üretmek istiyorsanız üretin. Petshop zulmünü bitirecek olanlar !!!İYİ!!! breeder lardır.

SelinTuksal

tabi üretmek gibi bi düşünceniz olduğunu da sanmıyorum.

pongul

kıskançlık olacağını sanmam, kedinize arkadaş edinecekseniz ne kadar erken o kadar iyi sonrasında büyüyünce yeni kediye alışmakta zorlanabiliyorlar.