Kedi Maması

Öğrenciyim çalısıyorum fazla para da kalmıyor bana zaten internet'den kedi mamalarına baktım birçok yazı okudum emin olamadım size sorayım dedim hangi kedi mamasını almalıyım pağalı olmayacak şekilde malum öğrenciyim

52 CEVAP

Cotontzu_Siri

mito almayın, çok kötü. bonacibo alın

KedimVar

Mitoloji almayın yol açtığı bir sürü sorun var.

KedimVar

Mito*

KedimVar

Yerler yemesine ama içeriği yetersiz gelir onlara. Bir kedinin en az 10 aylık olana kadar yavru kedi maması yemesi lazım normalde.

Doggylove

Bonacibo kuzu etli

akitalove

Felicia

akitalove

Ve bütceniz nedir

50 tl den aşşa filan olursa güzel olur

akitalove

Felicia ile besleyebilirsin taurin miktarida yüksek 60 tl

akitalove

50 tl de olabilir

SelinTuksal

felicia ile bonacibonun içeriği neredeyse aynı diye biliyorum seda abla.

benim kedilerim 3 tane biri 2 yaşına giricek diğerleri yavru sütten kesileli 1 ay oldu

hangisini alayım ben bunların o zaman birde yavru kedi maması alsam büyük kedide yermi anneleri

SelinTuksal

*********** da 220 tl 10 kilosu.

220 tl öğrenci için fazla be :)