Kedi Maması

Öğrenciyim çalısıyorum fazla para da kalmıyor bana zaten internet'den kedi mamalarına baktım birçok yazı okudum emin olamadım size sorayım dedim hangi kedi mamasını almalıyım pağalı olmayacak şekilde malum öğrenciyim

52 CEVAP

SelinTuksal

profine.

Petlife12

Akitalove ın dediğini al ;) 50tl ye yavru kedi mamasını yetişkin bir kediye verirsen yavrulara göre ayarlandığı için o mama yetişkin bir kedide besin yetmezliği yapabilir birde alınma kötülüğüne demiyorum ama bu kadar kediye nasıl bakıcaksın bence sahiplendir işine karışmak istemem:) ama bütçen sıkıntılı sanırım yazık etme daha iyi bakabilecek birine verebilirsin dediğim gibi kötülüğüne söylemiyorum;)

1 tane kedim vardı işde ilk kedim ne zaman çoğaldılar bilemedim 3 dene olu verdiler :)

doğru söylüyorsun 1 tane kedim vardı ilk kedim işde çoğalı verdiler erkek kedim vardı birde 1 yaşında gece bir kediyle dövüşmüş boğazı yaralanmış 1 hafta içinde oda öldü

Petlife12

Ay geçmiş olsun :(( öyleler hemen çoğalıyorlar:) ama işte bizlerde çoğalmaması için kısırlaştırıyoruz;)

KedimVar

Eğer yetişkin olan diğerlerinin annesiyse ve emziriyorsa yavru kedi maması yemesi lazım zaten.

SelinTuksal

profine kitten kulLANIN Feliciadan dahA İYi bir içeriği var

Cotontzu_Siri

Bonacibo. Felicia ile aynı, hatta daha taze ve daha ucuz.

SelinTuksal

ekmeği olabildiğince az tutun :) rica ederiz :)

tamamdır sağolasın kendinize iyi bakın sağolun

SelinTuksal

bir de, biraz yaş mama da alabilirsiniz kedişlere yine *********dan

Cotontzu_Siri

Yaş mamayı **********dan almayın. Uygun fiyata bozita tavsiye ederim. Kuru mamayı **********dan alın.

SelinTuksal

ezgi yaş mamada by products olmayanların fiyatı yüksek tatlım? ucuz diye demiştim ben.

Anonymus827062

Ben bonacibo kullanıyorum içeriği güzel. 5kg mama kapıda ödeme kargo vs dahil 51Tl çok memnunum. Dört kediyi rahat şekilde doyuruyorum

Benim1kedimvar

Mito micho almayin