Kedi Maması

Öğrenciyim çalısıyorum fazla para da kalmıyor bana zaten internet'den kedi mamalarına baktım birçok yazı okudum emin olamadım size sorayım dedim hangi kedi mamasını almalıyım pağalı olmayacak şekilde malum öğrenciyim

52 CEVAP

çalıştığım halde zor yani almam

SelinTuksal

10 kilo size uzunca bir süre yeter ama. herneyse isterseniz bonacibo kullanın.

SelinTuksal

bonacibo kitten ın 20 kg si 155 tl. ama ********* dan alın çünkü üreticisi o.

kesin alıcam bakıcam bende öyle evde bazen yemek olmayınca kedilere yemek vermiyorum dışardan doğal besleniyorlar

SelinTuksal

anlamadım. siz kedilere sokakta mı bakıyorsunuz,ve ev yemeği mi veriyorsunuz?

evet öyle balkonda bakıyorum geziyorlar dolaşıyorlar gene eve geliyorlar yemeğini veriyorum seviyorum öyle işde

Benim1kedimvar

Bonacibo kitten.

********* dan baktım da niye ucuz böyle bu şüphe uyandırdı bende

SelinTuksal

ev yemeği vermek yerine, onlar için daha sağlıklı şeyler vereilirsiniz, ev yemeği yağ tuz ve baharattan dolayı kedilere uygun değildir. ama patatesi püre haline getirip, içine makarna pişirip koyaabilirsiniz. yanına da yoğur koyabilirsiniz :) benim kedilerim makarnalı patates püresiyle yoğurdu çok sevdi :)

SelinTuksal

çünkü yerli bir mama. o yüzden ucuz. uzun vadede kullananlardan çok iyi şeyler duymadım açıkçası ama siz doğal besliyormuşsunuz zaten çoğunlukla :)

SelinTuksal

ayrıca ********** sadece kendi ürettiği mamaları satıyor.

eyvallah sağolun makarnayı fazla yemiyorlarda yoğurtlu ekmek veriyorum

sizce ********** dan almalımıyım ?

SelinTuksal

evet