Kedi Maması Önerisi

EmineDemir

Merhaba 45 günlük yavru kedim var . Hava ayağa skuru manaya alışmasını istiyorum. Şuan kedi sütü tozu ve yas mamayla besliyorum.
Uygun fiyatlı kuru mama önerebilir misiniz?
Aklımda lavital, Felix, Arcana var .
Özellikle lavital kullanan var mı? Memnun musunuz?
Arada proplan vermeyi düşünüyorum ama her zaman veremeyeceğim kadar pahalı. Oyuzden hesaplı önerilerinizi bekliyorum. Birde uygun siteler önerirsiniz sevinirim

12 CEVAP

prochoice pro 38 kitten kullanmaya karar verdim.

Anonymus827062

Bu saydiklarinizin hiçbirini kullanmıyorum:) site olarak *******.com

EmineDemir

Teşekkürler. Prochoice oto 38 kullanan var mı?

Anonymus827062

Prochoice güzel mama ve uygun iki kg kullanmistim benim koca bebeklere sadece bir haftada bitti:)

Anonymus827062

Üzerinde kahverengi yavru kedi olan mor paket kullandım. 38 mi kaç o aklımda değil:( bir kere kullandım

zeynepgurgen

Prochoice güzel olduğu söyleniyor ama fazla ucuz değil mi?

Lavital kullaniyorum diski cok ve koku var.siz bilirsiniz proplan kullanirken az diski az kokuydu ama diski yumusakti.acana kullanmadim ama kullananlar var ve memnunlar.felix kullanmayin onun yerine proplan daha iyi.felix ve proplani purina uretiyor diye hatirliyorum bakin bir.farmina matisseye bakin lavitalle ayni fiyat icerigini ben begendim ama mama gecis doneminde kedim ishaldi uzun sure ishal kaldi matisse tetiklemis olabilir diye dusundum lavital bitmeye yakin asamali gecisle tekrar matisse deneyecegim

Ben soru sormustum gormussunuzdur n&d tavuklu mu kuzulu mu diye arkadaslar kuzulu demisler sizde kuzulu deneyebilirsiniz.

Birde kalitesi fusuk oranlari dengeli mama kullanmadiginizda kedinizde ciddi problemler ortaya cikabilir kaliteli mama kullaninca vikmaz demiyorum ama en azindan cikma ihtimali azalabilir.kalitesiz mama cok diskilatir arti birde kum parasi cikar inanin lavitalde koku hic hos degil ama sizin kedinizde de ayni sey olacak diye birsey yok deneyin isterseniz

Yasmintrk

Prochoice ve Brit kullanabilirsiniz güzel mamalardir

aycacetin2472

Lavital kullanmayin 2 ay kullandim kedimin idrar yollarında enfeksiyon çıktı

EmineDemir

Tamam lavital beğenilen bir mama değil anlaşılan. Bir YouTube'un tavsiyesi üzerine alacaktım vazgeçtim