İstanbul Da Ücretsiz Kısırlaştırma Yapan Yerler?

Patilehayati

Bahçemde baktığım bir kedi var kısırlaştırmak istiyorum, özel veterinerde kısırlaştırmayı düşünüyordum ancak çok pahalı :( (8-9 gün kadar klinikte kalırsa 1900TL eğer kalmaz ise 1300 TL) ücretsiz kısırlaştırma yapan yerler varmış ( belediyeler sanırım yapıyor) bu konu hakkında pek bilgim yok bilgi verirseniz sevinirim. (kedim dişi) Bir de sanırım kısırlaştırma ameliyatına girmeden önce 12 saat aç kalması gerekliymiş bahçede baktığım için sürekli gözetim altında tutamam bu konu hakkında da bilgi verirseniz sevinirim

5 CEVAP

huqi

Evet ameliyata girmeden önce bi kaç saat aç kalması gerekiyor.
Ameliyattan sonra da bir hafta kadar bakmanız gerekiyor. Mutlaka yakalık takın iyileşme süreci uzamasın

Salihaylmz

Dernek ve belediyeler yapıyor sokaktakiler için kısırlaştırma
Istanbulda özellikle çok yaygın şekilde çalışmalar yapıyorlar

Efekilic

Fatih hayvan hastanesi var oraya götürebilirsiniz

senaau

Hangi semtte olduğunuzu bilmiyorum eğer Anadolu yakasindaysaniz himder derneği her perşembe kisirlastirma yapıyor instagramda sayfalarından takip edebilirsiniz. Avrupa yakasında da İBB fatih tedavi ve aşılama ünitesinin önünden araç kalkıyor. İlçe belediyelerine vermenizi asla önermem. Verdiğiniz hayvanı geri alamama ihtimaliniz çok yüksek. Hatta kısırlaştırmayi iyi yapamadıkları için sonrasına hamile kalan kediler bile oluyor. Gaziosmanpaşa ya yakinsaniz Instagram @patiligopcocuklari sayfasına yazabilirsiniz. Sayfa yöneticisi Erhan bey normalde köpek kısırlaştırma ile ilgileniyor ama eğer talep olursa Gaziosmanpaşa meydana kedi kısırlaştırma için de araç getirtiyor