Sandy Kedi Kumu

CalicoMia

Sandy kedi kumu kullanan var mı aranızda acaba? Instagram reelste gördüm yorumlar çok iyiydi ve benimde elimde kum kalmamıştı acilen sipariş etmişken çok sipariş edeyim diyip 40 kilo sipariş ettim. Kullanan arkadaşlar ürün hakkında bilgi verirse çok sevinirim

12 CEVAP

simbakedi

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/122334-sandy-kokusuz-kedi-kumu-incelemesi
marsilya sabunlusundan basta cok memnunken sonrasinda hep camur olmasiyla karsilastik. ayrica marsilya sabunu dedikleri koku asiri agirdi hic begenmedim. kokusuzundan asiri memnunum, 4/4luk benim icin 🧿 diger kokuluyu bilmiyorum ama. bence marsilya sabunluyu optal etme sansiniz varsa edip tozsuzunu soyleyin derim. bana cok agir gelmisti kokusu.
marsilya sabunlusu: https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/101964-sandy-marsilya-sabunlu-kedi-kumu-inceleme

gokhansultan

Kokusuzunu kullandım. Tozutma çok çok az. Koku tutma iyi. Topaklaşma ilk başta çok iyi ama 1 hafta falan sonra çamurlaşma oldu baya. Ama bana özel bir durum da olabilir bu

PaladinLucie

Çamurlaşma sıkıntısı var keşke birden o kadar çok almasaydınız. Kokulu versiyonları ise kedimi çok hapşurtmuştu.

Dkd

Toz konusunda iyi ama topaklanma sıfır. Kumu 1 hafta bile kullanamadım dökmek zorunda kaldım o kadar kötüydü çamur oldu.

Lils

Kokusu biraz ağırdı sa ünlünün. Topaklanma çok iyi değil ama kediden kediye değişir. Toz cidden yok

Lils

*sabunlu

Tugbasszz

Merhaba ben şuan kullanıyorum 20 kg almıştım kokusuzunu. Gerçekten 0 toz ama o kadar kötüki topaklanması kullandığım en kötü kum 2 haftada kumum pislik içinde kaldı. Topaklanamayan çişler bölünüyo ve tüm kuma karışıyor ayrıca kokuda yaptı. Ama umarım siz memnun kalırsınız 🌸

izmirle

Topaklanmalı kokuyu hapsetmesi iyi değil almayın aldırmayın

cat_expert

Denemek için 20 litre aldım öncesinde vancat aktif karbonlu kullanıyordum ilk aldıklarımda hiçbir sıkıntı yoktu topaklanması v.s. çok iyiydi sonradan aldıklarımda çamurlaşma ve yapışma oldu pro line extra aldım onda da aynısı oldu sonra sandy aldım ve inanılmaz güzel topaklaşıyor toz yok denecek kadar az çok memnun kaldım.

emirhanyenice

bende kullandım

emirhanyenice

ve memnun kaldım baya

Warriorsans

Tozsuz ama topaklanması çok kötüydü. Belki kum kabına koyduğum kum yetersiz geldi bilmiyorum 10 lt hepsini koymuştum ama. Özellikle birkaç günde performansı çok hızlı düştü.