Ben Bilmiyordum Ya Siz ??

46 CEVAP

bozkir

miasugok hanım haklisiniz yanlis olan o kadar cok sey var ki.. Sadece bir konuya takilip kalmamak hepsiyle ilgilenebilmek lazim. Son zamanlarda kendim de bizzat arastirdigim icin denk geldikce soylemeye calisiyorum, tabi kendime de ozelestiri yapayim sadece bir platformda 3 defa soylemektense ayri yerlerde 1 defa soylemek daha mantikli. Size de komitenizde basarilar diliyorum

Heiter

@Tilki37
Konunun açılmasında bir sıkıntı yok bence. Ben sevindim de hatta. Bazen delilleriyle bazen de gözlemle herkes yorumlarını yapmış. Sadece aynı konu tekrar tekrar açılınca kısır döngü oluyor gibi. (Belki @bozkir konunun evvelden açıldığını bilmiyordu ama yine de ortaya çıkan tabloyu değiştiremedi bu.) Yoksa herkesin makul sınırlar içerisinde istediği soruyu sormaya hakkı var.

bozkir

Ben de rica ediyorum, kimin neye yorum yapacagina siz karar vermeyin artik, konuyu kapatalim denmesine ragmen israrla yazmaniza da birsey demiyorum, cunku sadece ben yazinca rahatsiz olunuyor..

bozkir

Ne kadar güzel ya, bir konu aç başka birşey söyleyen olursa onu düşman belle susturmaya çalış ama sen konuşmaya devam et, aynı görüşte olduğun insanlarla güzellikler şakalar kalpler kural yok konular uzasın, istenmeyen yorum gelince gınalar gelsin, konu kapatılsın hemen, sanki evinizin bodrum katindaymiş gibi forum keyfi. Şimdi de kişisel saldiriya geçtiniz 11. köy filan..

miasugok

Öncelikle ben o insana aynı görüşte olduğum için değil, zaten tanıdığım, daha önceden de konuştuğum, sevdiğim biri olduğu için kalp koydum. Ama madem bu kadar kıskandınız bu kalplerim size bozkır bey ❤️❤️❤️

bozkir

Söylediklerim sadece kendi fikrim olsa bir dayanağim olmasa delidir ne yapsa yeridir modunda bu şekilde dalganizi geçseniz hiç abes durmaz, ama ortada kaç tane makale var 2 ülke veteriner birliginin söylediklerine kafa tutup soylediklerini sallamamayi cidden anlamiyorum. Bilmem kaç tane veteriner araştirma yapip bu sonuca variyor, siz gelmiş bu kediyi gormeyen yorum yapmasin filan, valla çok garip ya. 2+2=5 demek gibi birşey 2 3 kisi de onayladi mi 4 diyen deli oluyor gozunuzde ki meslektaşiz makale arastirma vs bunlara aşina olmaniz gerekiyor, ama şuan komsuma şu ilac iyi gelmis bana bundan yaz doktor modundasiniz malesef

miasugok

Siz de hiç bir semptom ve bulgu göstermeyen hastaya inatla sen hastasın diyorsunuz.

Bakın gerçekten bana gına falan gelmedi sizden, sizinle gerekirse saatlerce bu konu hakkında tartışabilirim, ama bence artık insanlara bizim kavgamızdan gına geldi, gelin biz bu konuyu kapatalom, söz veriyorum artık konu ne olursa olsun tek bir yorumunuza cevap yazmayacağım ki normalde deve kini var bende. Şuan bir barış imzalayalım ve insanları da bu anlamsız tartışmadan kurtaralım artık. Birbirimizden haz etmiyorsak görmezden geliriz olur biter.

Tilki37

Vallahi pişman oldum yaa :(( nereden nereye geldiniz lütfen yapmayın arkadaşlar, konu başlığı nereden kaldırılıyor bilen söylesin lütfen gerçekten üzülüyorum :((

miasugok

Büyükbaş hayvanlarsa yapıldığını biliyordum kedi köpekte yapıldığını bilmiyordum

bozkir

*bilinçlenmesini

miasugok

Aşırı gereksiz duyar kasıyorsunuz ya aşırı gidin başka konularla ilgilenin, barınaktaki kedilerle ilgilenin, sokaktaki kedilerle ilgilenin, bizim kedilerimiz gayet iyi siz merak etmeyin ya. Tamam akraba evliliği yaptırmıyoruz bitiyo gidiyo ya yeter artık gerçekten

goknur

Isteyen istedigi kediyi veya kopegi sahiplenebilir. Bunu kimse karisamaz herkesin bir oz iradesi vardir. Disaridan bir 3. Kisi sadece oneride bulunabilir. Konuyu bence daha fazla buyutmeyin. Benim kedim smokin cinsi bir SOKAK KEDISI annesi birakmis daha minicikti cok sevdim onu aramizda bir bag oldu ve aldim eve getirdim. Ama kopek konusuna gelince eger durumun el verirse barinaktan veya disaridan yardima muhtac bir hayvani kurtarmak tabiki isterim ama birde golden lara asiri empati duyuyorum. Onceligim golden olucak sonra eger karsima bir yardima muhtac hayvan cikarsa tabikide seve seve sahiplenirim. Uzatmayin bence. Cirkinlesiyoruz bu sekilde. Hic kimse kimseyi tanimiyor burda. Bazi insanlar kendilerini yazarak bazilari ise konusarak daha iyi ifade eder. Burda duruk yere bu nedenden aranizda polemik cikartmayin bence. Ne demisler herkesin hayatina kimse karisamaz :)

miasugok

Ay bozkır bey yeter artık gerçekten tamam iyi geceler

bozkir

Konuyu uzatan ve sizin gibi dusunmeyen insanlarin yazmamasi gerektigini soyleyen sizsiniz ve gina da yine size geliyor. Şaşkinlikla takip ediyorum bu sureci

miasugok

Allah şaşırtmasın