Dualarınız Ve İyi Dileklerinize İhtiyacımız Var.

gokhansultan

Merhabalar. Ablamın kedisi Lokum'a kuru fip teşhisi konmuştu. Bir umut fip değildir diye çok bekledik ancak maalesef artık bizde umut etmeyi bıraktık ve gerçekleri kabullendik. Yarın itibariyle tedaviye başlıyoruz ve umarım Lokum'umuz bu tedaviden alnının akıyla çıkacak. Dünyada belki daha mırmır daha kendini sevdiren bir kedi görmemişsinizdir. Tek derdi yanınıza uzanıp saatlerce mırlayıp kendini sevdirmek. O kadar sevgi dolu ki gözlerinden bile çok rahat anlaşılıyor bu.

https://www.instagram.com/fip.warrior.lokum/

instagram hesabı açtık akşam yeniden tahlilleri testleri yaptırıp fotoğrafları ekleyeceğiz. Bu süreçte dualarınız ve iyi dileklerinize ihtiyacımız var lütfen bizleri yalnız bırakmayın. Maddi olarak ihtiyacımız şu aşamada yok. Bir şekilde kendi yağımızda kavrulmaya çalışacağız ilk etapta ve iyi haberlerle geleceğiz sizlere.

Sayfamızı takip edip, gönderi attığımız zaman hikayelerinizde paylaşırsanız çoooook seviniriz. Lokum çok sevgi dolu ve hisli olduğu için ona sahip çıktığınızı gördüğü zaman çok daha hızlı iyileşecektir biliyorum. Aynı şekilde ablamda sizlerin desteğini görünce manevi olarak güç bulacaktır kesinlikle.

46 CEVAP

gokhansultan

@selinay41 çok büyük ihtimalle anneden almış coronavirüsü ama fipe nasıl çevirdi bilemiyoruz.