Hills Kedi Maması Kullanan Varmı Aranızda ?

Oqrenerde06

HİLLSİN HERHANGİ BİR ÇEŞİTİNDEN KULLANIP MEMNUN KALAN VARMI . ?

HER GİTTİĞİMİZDE SATMASADA HİLLS İ TAVSİYE EDİYOR VETERINER HEKİM İÇERİĞİNİN KEDİLERİN YAŞAM FONKSİYONUNU DESTEKLENEBİLİR ŞEKİLDE OLDUĞUNU VE KEDİLERE İYİ GELDİĞİNİ DİLE GETİRİYOR HEP. ?
TAZE ET VS BULUNMUYOR FAKAT KULLANANLAR MEMNUN GİBİ PEKİ PETLEBİ AİLESİNİN DÜŞÜNCESİ NEDİR ?

46 CEVAP

pablopicasso

Gastrosunu kullanıyorum. Be evet faydasını görüyorum. Hekimimiz asla dikte etmez ama her birini tek tek anlatır. Ki hills bu süreçte tercih eden oğlum oldu ki çok seçicidir.

pablopicasso

Gastrosunu kullanıyorum. Be evet faydasını görüyorum. Hekimimiz asla dikte etmez ama her birini tek tek anlatır. Ki hills bu süreçte tercih eden oğlum oldu ki çok seçicidir.

pablopicasso

Zorlu bir süreç yaşarken hafta 8 biz 9 hekimizde iken bir çok hastaya tanık olduk. Tombulluğundan ameliyatında zorlandıkları patiler, proplan ile beslenen, üriner problem yaşayanlarda nd ile beslenen, tüy dökümü vs olanlar ise en çöp mama ile beslenen hastalardı. Bu markalar yıllarını vermiş var bir bildikleri tecrübe ile sabit.

ZeytoMeyto

Benim kızım 5 aylıkken kepeklenmişti veterinerimiz hemen hills kitten tuna balıklı mamaya geçirmişti kısa sürede gözle görülür şekilde kepeklenmesi geçti çok seçicidir bu arada her yaş mamayı sevmez her mamayı yemez az önce petlebiden gelen kargomuzu açtık 1.5 yaşında oldu hala hills kullanmaya devam ediyoruz. Kedim severek yiyor. Kaliteli bir mama tüylerinden bile belli oluyor.

Palyaco

Hills tahilsiz yetişkin olanı kullandim Hediye gelmisti arkadaşımdan 3 ay önce kullandim

izmirle

Hills güzel bir mama geçenlerde bir sitede kampanya vardı 15 kgsini 614 TL’ye almıştım iyiki almışım severek yiyor kedim tüyleri Işıl Işıl orijende görmediğim etkiyi hillste gördüm

komurlolis

Ben Hills’in analiz değerlerini çok beğeniyorum, özellikle kısır kediler için fosfor magnezyum kalsiyum değerleri çok iyi ayarlanmış

Merveabdn

Birde içerik kısmında un yazıyor..kurulmuş etin un haline getirilmiş olduğunu söylemişti burada biri.. eklemek istedim..içeriğide kısır kediler için çok dengeli

mrcasper

hills rc proplan mamalarının içeriği iyi olmasanda neredeyse bütün kedilere iyi geliyor ve severek yiyorlar veteriner lerde sorun yaşama ihtimali düşük olduğu için önerdiğini düşünüyorum sponsorluk vs de olabilir tabi ama denenebilir belkide kedilerinize iyi gelir fakat şuan kullandığınız mamadan memnunsaniz degistirmeye gerek yok

Bluebest

En iyi mama olmayabilir çünkü en iyisini kimse bilemiyor ama köklü bir marka, gönül rahatlığıyla verebilirsiniz diye düşünüyorum.

KravatliKedi

Hils in bı maması vardı Amerika da birçok kedinin olumune sebep olan ve yasaklanmıştı satışı ben mi yanlış hatirliyorum

Oqrenerde06

Paplopicasso sizede çok geçmişler olsun. :(( gerçekten öyle hills hakkında çok yorumlar okudum olumlu sadece biraz seçici kediler yemiyormus

Oqrenerde06

@zeytomeyto ilerde rotasyona ekleyecegim hillsi de sizde memnun kalmışsınız pisiciginize iyi geldiğine çok sevindimmm. Şuan felicia kullanıyoruz bir şikayet gormedim olur da ileride sıkılırlarsa hills denemek istiyorum. :)

Oqrenerde06

@aeri-l çoğu veteriner tavsiye ediyor gerçekten bizimki elinde olmamasına rağmen tavsiye ettiği için bir çıkar görmedim ondan dolayı içeriği kedilere iyi geliyormuş gerçekten denemekte fayda var çok teşekkürler