Hills Kedi Maması Kullanan Varmı Aranızda ?

Oqrenerde06

HİLLSİN HERHANGİ BİR ÇEŞİTİNDEN KULLANIP MEMNUN KALAN VARMI . ?

HER GİTTİĞİMİZDE SATMASADA HİLLS İ TAVSİYE EDİYOR VETERINER HEKİM İÇERİĞİNİN KEDİLERİN YAŞAM FONKSİYONUNU DESTEKLENEBİLİR ŞEKİLDE OLDUĞUNU VE KEDİLERE İYİ GELDİĞİNİ DİLE GETİRİYOR HEP. ?
TAZE ET VS BULUNMUYOR FAKAT KULLANANLAR MEMNUN GİBİ PEKİ PETLEBİ AİLESİNİN DÜŞÜNCESİ NEDİR ?

46 CEVAP

Oqrenerde06

@gimlihanim bende dönüşümlü veriyordum veteriner kızıyor çok mama değiştirme bir msmada sabit kal ömür boyu kullan diye onlarada para lazım hasta kedi oldukça sanırım, :):( çözemedim kimisi bir mamada dur değiştirme diyor kimisi dönüşümlü kullan ben ya karışık veriyorum ya da 3 ayda bir degistiriyorum her ne kadar veteriner kizsada biz zararını gormedik hergun makarna yiyemeyiz bizde sonuçta kediler de sıkılıyor. :)

Oqrenerde06

@izmirlee bende deneyeceğim yorumunuz için teşekkür ederim şuan felicia kuzulu kullanıyoruz tüyleri parladı güzel oldu illa ki extra vitamin yaş mama da kullanıyoruz belki felicia yeterli gelemezdi bunları kullanmasaydik.

Oqrenerde06

@komurolis gerçekten yetişkin kedilerim var kısır kısır kullanmak.istemesem bile ton balıklı serisi özellikle idrar yollarindaki taş oluşumunu engelliyormus tam tercih maması çok teşekkürler denemeye değer

Oqrenerde06

@merveabdn çok geçmiş olsun sizede bizimde allerji oykumuz var royal canın den sonra oldu felicia mamayla geçirdik proplan ile gerçekten zor bir durum bir sonra ki mamamiz hills olacak tavsiyeleriniz sayesinde 🐾🐾🐾 evet kurutulmuş un var sindirebilirlik derecesi yüksek yağ ve protein oranın çok dengeli olmuş

Oqrenerde06

@mrcasper şuan felicia dan memnunuz dediğiniz gibi hemen değiştirmek doğdu değil çünkü olumsuz bir şey ile karsilasmadim 3 kedim var fiyat performans olarakta iyi bir mama her ikisi de birdahaki sefere rotasyona hillsi de eklemiş.olduk

Oqrenerde06

Çok güzel önerileriniz olmuş ellerinize sağlık arkadaşlar hepinize ayrı ayrı tekrar teşekkür ederim seviliyorsunuz 🐾🐾😍😍

Oqrenerde06

@simbakedi
Dediğiniz gibi her kediye aynı tepkiyi vermiyor malesef her mama :(.
Bizimkiler biraz sorunlu ve seçici şuanlık felicia iyi gidiyor yediler bir sıkıntıda oluşturmadı ileri zamanlarda ne gibi sorun oluşturur yada oluşturmaz bilmiyorum ama şuanlık iyi :)
idrar olayını bende proplanda çok duyuyorum bir mama uzun süre kullanmadanda bilemiyoruz dediğiniz gibi aslında her kuru mama bir risk kedi su içmiyorsa bir haftada 2 3defada yaş mama kedi çorbası vermeye özen gösteriyorum gerçekten. Bilgilendirme için çok teşekkur ederimmm

Oqrenerde06

@merveninkedileri
Merhabalar kötü deneyim için üzgünüm gerçekten böyle yorumlar olunca da bazen insan korkuyor denemeye tabi 10 kediye verseniz aynı mamadan belki 4 ünde ters tepki gösterebilir denemek lazım ama malesef 3. Kedimde felicia başladığımda aşırı dışkı kokusu ve hafif ishal olmustu çok şükür sonradan düzeldi en önemlisi tadı ve kediye iyi gelmesi gerçekten size de çok geçmiş olsun pısıciklerimiz hep sağlıklı olur umarım 😍

Oqrenerde06

@merveninkedileri
Merhabalar kötü deneyim için üzgünüm gerçekten böyle yorumlar olunca da bazen insan korkuyor denemeye tabi 10 kediye verseniz aynı mamadan belki 4 ünde ters tepki gösterebilir denemek lazım ama malesef 3. Kedimde felicia başladığımda aşırı dışkı kokusu ve hafif ishal olmustu çok şükür sonradan düzeldi en önemlisi tadı ve kediye iyi gelmesi gerçekten size de çok geçmiş olsun pısıciklerimiz hep sağlıklı olur umarım 😍

Oqrenerde06

@bluebest evet senelerdir piyasada olan mama çoğu veteriner de var ve sağlık üzerine bayağı yol kat etmiş bir marka veteriner serisinden biraz farklı dışarıda satilanlar alıp denemek lazım açıkçası:)

Oqrenerde06

@kravatlikedi bende öyle birsey duydum ama hills miydi başka marka miydi bilmiyorum ama başka marka diye hatırlıyorum

Ecece45

Merhaba smokey ben.burdada denk geldim size.bende hilss diyorum.royelim biter bitmez hilse gececegim yine😉

Ecece45

Merhaba smokey ben.burdada denk geldim size.bende hilss diyorum.royelim biter bitmez hilse gececegim yine😉

Prisonbreak

Kullanıyorum gerçekten iyi bir mama

idilozer

her mama her kediye iyi gelecek diye bir şey yok.. 5 aylık kedime hills’in tavuklusunu kullanıyorum tüyleri hem yumuşacık hem çok parlak çevremdeki her insan soruyor zaten ne yaptın tüylerine diye ben mamanın etkisi olduğunu düşünüyorum 😅