Hills Kedi Maması Kullanan Varmı Aranızda ?

Oqrenerde06

HİLLSİN HERHANGİ BİR ÇEŞİTİNDEN KULLANIP MEMNUN KALAN VARMI . ?

HER GİTTİĞİMİZDE SATMASADA HİLLS İ TAVSİYE EDİYOR VETERINER HEKİM İÇERİĞİNİN KEDİLERİN YAŞAM FONKSİYONUNU DESTEKLENEBİLİR ŞEKİLDE OLDUĞUNU VE KEDİLERE İYİ GELDİĞİNİ DİLE GETİRİYOR HEP. ?
TAZE ET VS BULUNMUYOR FAKAT KULLANANLAR MEMNUN GİBİ PEKİ PETLEBİ AİLESİNİN DÜŞÜNCESİ NEDİR ?

46 CEVAP

idilozer

her mama her kediye iyi gelecek diye bir şey yok.. 5 aylık kedime hills’in tavuklusunu kullanıyorum tüyleri hem yumuşacık hem çok parlak çevremdeki her insan soruyor zaten ne yaptın tüylerine diye ben mamanın etkisi olduğunu düşünüyorum 😅