Kedim Taşıma Çantasına Girmiyor

Sutunannesi

Kedimin ayağı alçılı ve alçısı alttan kırıldığı için acil vete gitmemiz lazım ama ne yaparsak yapalım girmedi. Yaş mama koyduk salam koyduk lazer tuttuk çok korkuyor ona girdiğinde vete gideceğini biliyor. Ama gitmemiz çok önemli ve acil kucağımızla koymaya çalıştık ama kendini parçalıyor resmen girmemek için bu sefer de bir yerine bir şey olacak diye zorlayamıyoruz. Taşıma kutusu eskiden odada duruyordu içinde uyuyordu vs seviyordu yani ama son çıkık vs şeylerinden sonra çantadan çok korkuyor ne yaparsam kesin girer çünkü demeyebileceğim her şeyi denedim şunu yaparsak kesin girer dediğimiz her şeyi yaptık ama nafile zaten vet kapanacak yetişemeyeceğiz ama en azından yarın sabah için bir şeyler önerebilir misiniz nasıl sokarız içine

50 CEVAP

kedilikizzz

Sizi anlıyorum ama böyle giderse cidden kedinin bacağından olacaksınız. Başka insanlardan yardm alın gerekirse 3 kişi birlikte sokun artık kediyi. Başka bir çözümü yok bu işin çünkü her şeyi yazdık size. Eldiven takın ön bacaklarında ensesinden heryerinden tutun zorla sokun. Çok zor biliyorum ama yani başka çözüm yok kalmadı ki. Salam yedi mi hiç daha önce. Onun kokusuna dayanamaz belki salamda kandırırsınız aslında çok zararlı ama sırf gitmesi için yani.

Sutunannesi

Salamın tadını biliyor bayağı da seviyor onu da denedik Kurnaz yarısına girdi ağzıyla aldı ve çıktı zaten popodan ittirdik mi direk kendini kqsıyor çıkmak için yaş mama da koyduk

Sutunannesi

Battaniyeye sarmaya çalıştık fakat uyanık ve O an ürkek olduğu için başaramadık uyurken onu yapmayı deneyeceğim hafta içi teşekkürler :((

eltarcin

Allah kolaylık versin valla.Kıyamıyor ki insan...Size küsmesini de istemiyorsunuz.Selin'in yöntemini beğendim.Yaşasın kedi sarması! :D :D :D
Not: Şaka bir yana deneyin derim:)

Catman27

Ben içeriye girmesi için elimi içeriye sokup Malt veriyorum bir süre sonra oraya girdiğinde Malt alacağını anlıyor ve içeriye kendi isteğiyle giriyor