Proplan Ürünleri Geri Çağırıyor?

ayselilith

PROPLAN 1324091108, 1324091104, 1325091106 nolu parti kodlu ve sktsi 31.05.2023 e kadar olan ürünleri geri çağırıyormuş. Mamalardaki bir ürünün bozukluğu sebebi ile. Durumdan etkilenenler var mı?

51 CEVAP

Sstarkan

Ayselilith aldığımız platform ilede görüştüm uzman arkadaşların iletişime geçeceklerini söylediler aradıklarında verecekleri bilgiyi buradan paylaşacağım

ayselilith

Sstarkan süper ben de iletişime geçtim, sizden de haber bekliyorum...

teo33

Bu post'u görmediğimden, ben de yazdım şimdi foruma...

Anlayamadığım şu tam olarak bu tarih mi yoksa bu tarihten öncekiler mi belli değil?

A-mazon bana email attığı halde, bendeki kodlardan hiçbiri bu kodlarla uyuşmuyor. Ama A-mazan parayı iade edeceğini söylüyor bir yandan... Bendeki mamalar sıkıntılı mı değil mi anlamadım. Bir fikri olan var mı?

Palyaco

Herzaman dediğim gibi hiç kimseye tavsiye etmedim etmemde proplan

Lils

Güncel olsun bende çok merak ettim

Deniz1741

Bu doğru mu gerçekten bende çok merak ettim

teo33

Mamayı nasıl iade ederiz peki? Purina'yı mı aramalıyım sizce?

Mirabonibon

Ya benimki kitten tavuklu ve tarih farklı daha çok. kodlar uyuşmuyor petshoptan aldım iade etmeli miyim çok korkunç

miabia

mamayı nereden aldıysanız site ise siteyle, veteriner ise veterinerle iletişime geçip durumu anlatın bence. Veterinerlerde stoklanmış ve lotları kontrol edilmemiş mamalarda olabilir alırken dikkat edin lütfen

BiciriginAnnesi

LOT 1345091104
Son tüketim tarihi 06/2023
PROD 11/12/2021 saat 07:43

Proplan kitten
Satıcı A M A Z O N geçen hafta aldım stok yapmıştım
Sorun yaşamadık
Mail atmalı mıyım?

teo33

Önce Purina'yı arayacağım, soracağım durumu. Eğer almıyorlarsa, mecbur aldığım sitelere yazacağım...

Deniz1741

Bizde başka mamaya geçtiğimiz için elimde proplan kalmıştı. Kalanı sokak hayvanlarına veriyordum. Söylenen kodlarla uyuşmuyor elimdeki ama yine de vermesem mi emin olamadım.

kedibabasi66

miabia ben ürünü eleştiriyorum. Siz dikkat etmediniz. Bu mamanın yeni üretimi uzun bir süredir yapılmıyor. Yeni üretim olmayan mamalar her zaman sıkıntılıdır. Hatta burda "daha son kullanma tarihine çooook var" diyen tipler vardı şu an şok yaşıyorlar.

martuyl

petleideki insanları seviyorum, bi duyum alınca hemen haber veriyorlar, çok iyi bi grup kesinlikle :)

sanırım bu 3 çeşidi dışında başka yayınlanan olmadı. hayret bu konular direkt reddite duşerdi ama kimse bi şey yazmamış :D

kubrabekmez

Ben Proplan hindili almıştım kasım ayında. Acaba benimkinde de var mıdır bilmem ama yeni pakete geçtikten birkaç ay sonra hiç idrar yapamama gibi bir problem yaşadık, kedime sonda takıldı ve veterinerde kaldı neredeyse bir hafta. Bayram öncesi vetten çıktı, az az ve sık sık idrar yapıyor şu an ama hala tam konsantre edemediği için renksiz sayılır. Ömür boyu Hills CD yemesi gerekebileceğini ve eski mamayı bırakmamızı söyledi. İnatçı kedim CD yi yemiyor(sd yemisti gecmiste), sevmiyor gibi tadını ve hala Proplan yemek istiyor inatla, vermemek pahasına hills in CD yaş mamasını bari yiyor diye her gün yaş mama yedirmek zorunda kalmıştım bu ara. Yememeye devam ederse Mecbur Proplan'a mı döneceğim diye üzülüyordum ama şu an anladım ki dönmeyecekmişim ömür boyu hiçbir çeşidine. Bakalım zaten hassas idrar yolu olan çocuğuma seveceği ve sorun yaşamayacağı yeni bir kısır mama bulabilecek miyiz? Ben 600 küsur liraya almıştım, şu an 1000 küsur liraya yükseltmeyi biliyorlar ama doğru düzgün mama hazırlamayı bilmiyorlar. Umarım diğer siteler de ****** gibi ücret iadesi yapar, adamlar başka kodu olanlara bile iade yapmış riski göze alamadıkları için. Bir de ****** olmasa kimsenin haberi dahi olmayacak bu korkunç durumdan, bir tek ****** düşünüyormuş demek hayvanların da canlı ve değerli varlıklar olduğunu, sağlıklarının önemli olduğunu. ****** sayesinde birçok kişi Proplan almayacak ve bilmeden hayvanına zarar vermiş olmayacak. Demek ki bundan sonra mamaları dürüst ve hayvanların da değerli olduğunu bilip onlara daha çok zarar gelmesini azaltmaya yönelik uyarı yapan ******'dan almak şart oldu.