Bulgu's Nasıl Sizce?

zeynemila

Anket

Evet
(2 oy)
Hayır
(2 oy)
İdare eder
(4 oy)
Toplam (8 oy)

Bulgu's adlı ürünü instagramı bulabilirsiniz. Büyük boyu79tl cep boyu49 TL biraz pahalı degilmi.? (bulgus adlı ürün tüy toplama makinesidir)

5 CEVAP

martha

şimdi baktım da güzel görünüyor. bence pahalı değil çünkü tüy toplama ruloları zaten 10 tl minimum. rulolar iki hafta bile gitmezken bu ürün 1 sene garantili en azından. denenebilir bence:)

guineapigela

ben kendi yakınlarım dan bu üründen memnun olmadıklarını duydum benimde fikrim aynı ama yinede verdiğim OY gibi; İDARE EDER.

izzy

Konu burda işte. .....!!!

zeynemila

Herkese teşekkür ederin ilginizden

zeynemila

Dolayı