Kediler Balkonda Yaşaya Bilirim???

Sevgi_ylzy

Kız kardeşim kedi bakınca ama annem odasına yada eve sokmasına izin vermedi en fazla balkonda baka bilirmiş. Büyük ihtimalde öyle olacak ama ben çok tedirginim balkonda kedi beslenir orda kedi rahat edermi bilemiyorum:(

50 CEVAP

imagine_dz

kedinin balkonda bakılmasına karşıyım küçücük hayvanı oraya tıkmayın lütfen sadece hayvanı balkonda dursun diye almış olacaksınız onlarında duyguları hisleri var kendinizi onun yerine koyun lütfen sadece tuvaletini koyabilirsiniz kediyi balkonda beslemeyin

guineapigela

aslında balkon hayatı çok uygun değıl ama ara sıra içeri alamazmısınız? iyi havalarda filan balkona koyamazmısınız? balkonda mı yaşayacak sürekli peki ? (çok soru sordum ama..)

guineapigela

KEDİYİ BENCE BALKONDA TUTMAYIN.SİMDİ SİZ KEDİNİZİ BALKONA KOYARSANIZ YEMİNİ FALAN DEVİRİP AÇ KALABILIR SİZ EVDE YOKKEN.... YADA YALNIZLIK VEYA DAR ALANDAN PSİKOLOJİK TRAVMA OLUŞABILIR KEDİNİZDE AMA BIR HAVA ALMASI İÇİN İYİ HAVALARDA BIRKAÇ DAKIKA DURMASI DAHA IYI BIR DİSARI HAVASI ALSIN DİYE VS AMA KEDİ BALKOND Y A Ş A Y A M AZ.......

LÜTFEN ANNENİZİ BİR ŞEKİLDE İKNA EDİN VEYA O KEDİYİ HİÇ ALMAYIN.....

Sevgi_ylzy

Tamam daha fazla baskı yapmasanız ben de bu durumdan memnun değildim kendi hayvanım değil kız kardeşimin ve buna göz yumamadım burada paylaşmak istedim bu kadar tepki göreceğini bilsem söylemezdim gerçekten zaten beni dinleyen anlayan bir annem var açıkladım söyledim bur da yazılanları gösterdim o da haklı olduğumu kedinin balkonda yatmama gerektiğini kabul eti ama gerçekten arada yazdığım hiç bir şeyi okumadan böyle çöller yazmanız hoş değildi bu durum beni zaten çok üzüyor beni tanıyan biri olsanız hayvanlara ne kadar değer veren biri olduğumu bilirdiniz ama tanımıyorsunuz ve tanımadığınız birinede daha yazdıklarını düzgün okumadan böyle yazılar yazmak çok yanlış.

Sevgi_ylzy

Sonuç olarak annemle konuştum oda bu duruma ne kadar üzüldüğümü fark ettiğini söyleyip evde gezmekte özgür olduğunu ama eşyalara dikkat etmem konusunda beni sorumlu tuttuğunu söyledi.