En İyi 5 Mama Sıralayalım

onurtemiz

Millet, mama konusunda karışıklık yaşıyoruz resmen ülkece. Çok çok iyi mamalar ama bizim ülkemiz de yok (Orijen bile uluslararası sıralamada 5.-6. çıkmış)
Herkes hem tecrübelerine hem de bilgisine göre standart bir en iyi sıralaması çıkarıp belirtse bir kullanıcı mama aradığında burada yazan sıralamaya bakabilir alabilir doğru mamayı)

48 CEVAP

Mslna01

1 Hills
2 ND
3 acana
4felicia
5 advance
Bana göre tabi bunlar biz 4 numarayı tercih ediyoruz

HandeHera

Ben orijen kullanıyorum şu ana kadar bi sıkıntı yaşamadım ama instinct hakkında hep olumlu yazılar okudum bi sitede vardı aslında hala var mı bilmiyorum

yagmur3545

11 yaşındaki kedimiz ömrünün yarısında sadece royal canin diğer yarısında royal canin ve proplan kullandı, çok şükür hiçbir sağlık sorunu yok. 3 yaşındaki kedilerimde de royal canin, advance, hills, proplan kullanıyorum dönüşümlü olarak şimdiye kadar onlarda da herhangi bir sorun yaşamadık.