Kedimin Kaybolması Hakkında

Venusss33

Merhabalar öncelikle 1 haftadır yoktum kedim kaybolduğundan beri soranlar onun bulunması icin yazanlara çok teşekkür ederim ama maalesed ne kadar arasakta bulamadık mersindeki mobeselerin neredeyse yarısına bakıldı şaka yapmıyorum ama herhangi bi iz yok kızımdan 1 hafta oldu tam bugun acısını halen atlatabilmiş değilim her zaman ona dua ediyorum iyi bir yerdedir diye her cıktıgımızda arıyoruz annem markete cıkıyor 2 saat gelmiyor arkadaşlar biz sorumsuz insalar değiliz bazılarınız demiş ilk kaybolduğunda benim ilk işim çip taktırmak olurdu diye ama bilmiyorlarki kedim bize geldiğinde 1.8 yaşındaydı 1.5 yıldır bizimle gittiğim her veterinere sordum ama takmıyorlar bir arkadaş demiş 10 bin tl cezayı odeyip takardım diye ama ben 14 yaşındayım ailem destek cıkıyor ama kedimin ihtiyaçları için 10 bin tl kedi bakan birisi için cok büyük bir para değil ama benim aileme söyleyeme cekineceğim bir miktardı o sebepten ötürü söyleyemedim ayrıca hastalık durumu olmadığı sürece 10 bin tl gibi bi parayı toplayamazdım maalesef airtag alacaktım kaybolmadan 2 gün once veterinerimiz söylemişti bana kaybolmasaydı ona alacaktım tasma bakıyordum airtag ile uyumlu bi instagram sayfası vardı onu araştırıyordum ama bulamadığım için kendimi suçlayıp duruyorum. Burada bana sorumsuzsunuz önlem almadım demiyorsunuzda cinlerin kedinizi kaçırdığını söylüyorsunuz diyenler var ben asla o hayvanın vebalini almam yalan söylemem daha oncesinde danıştığımız hoca kedinize yansıyor demişti o acımın arasında böyle bi yalan ortaya atıp soranlara kedim böyle kayboldu diyecek hiç değilim. Ben evi havalandırırken bile tasma takan bi insan oldum 1. Kaybolup gelişinden sonra oncesinde de sorumsuz değildim yanlış anlaşılmak istemem ben burada. Sadece kendimi anlatmak istedim camlarda sineklik olmamasının sebebi kedim varken camları inanın ki açmıyoruz bu konuda cok dikkat ediyoruz evimiz 1. Katta olduğu icin asla kaçar diye acık bırakmıyorduk. Ben elimden gelen herşeyi yaptım beni neden diğer sorumda suçladınız.

46 CEVAP

Nisanmia

Kardeşim bodrumu olan binalara falan baksan . Ödül maması koyup beklesen az ötede. Bence korkudan kuytu bir köşeye saklanmıştır o . Kaçırıldıysa da umarım kötü insanların eline düşmez .