Balıklı Kuru Mama Yavru Kedi İçin Marka Öneri Acil

Karame0424

Merhaba yavru kedi için kullandığınız ve memnun kaldığınız balıklı mama markası önerir misiniz???

44 CEVAP

sitedizayn

ben acana ve orijen kullanmıştım ama o zaman fiyatlar böyle uçuk değildi kedim 4 yaşında, bütçeniz uygunsa bu markalara bakabilirsiniz.
yerli daha uygun fiyatlı ve balıklı olarak reflex plus somonlu var benim bildiğim, yavru mamaları genellikle tavuklu.

ventricosa

Bütçeniz uygunsa acana tavsiye ederim yavru kedi mamasında tavuk balık yumurta tahıl hepsi var. Orta segment mamalardan hills tavsiye ederim onun ton balıklısı var. Ama kedinizin tavuk ya da kümes hayvanlarına vs alerjisi olduğu için soruyorsanız hem acana first feastte hem de hillste de az miktarda tavuk unu oluyor sırf balıklı orta segmentte bildiğim bir mama yok ama acananın bütün yaşam evreleri için pacifica maması var sadece balıklı onu tavsiye edebilirim ne kadar vermeniz gerektiği de sitesinde aralık olarak yazıyor kullanmaya karar verirseniz kedinizin özelliklerini seçip bakabilirsiniz

Karame0424

Öneriniz için teşekkür ederim . Kullandığınız başka markalar varsa yazarsanız çok iyi olur

Karame0424

Spectrum mama kullanan var mı?

ssedef28

merhaba acana alamıyorsanız nd kitten morina balıklı tavsiye ederim

Karame0424

Sizce exclusion mu yoksa bozita mı almalıyım?

Karame0424

Ve fitmin mı almalıyım sizce?

Porse

Birt care somunlu kitten kullanıyoruz memnunum ama arada ishal yapıyor, proplan citten ile karıştırdım bu aralar ikisini seviyor, kakasındada bir sorun yok

Porse

Proplan yazmısım* yanlıs royal canin kitten

Porse

Proplan yazmısım* yanlıs royal canin kitten

Porse

Proplan yazmısım* yanlıs royal canin kitten

Karame0424

Brit care ishal sorunu yaşayan çok o yüzden almayı düşünmüyorum 😕

Karame0424

Fitmin For Life ve Fitmin Purity mamanın arasında ki fark nedir kullananlar yazarsa çok iyi olur🙏🙏

ozanesk

Mama isimlerine baktığınız zaman çoğu mamada balıklı, kuzulu vs yazar ancak içeriğe baktığınızda bir bakmışsınız ki hayvansal protein, kümes hayvanları proteini, tavuk unu vs. balıktan çoktur :) Gerçekten balıklı mama yedirmek istiyorsanız içeriklerine bakıp en üst kısımda balığa dair bir şey arayın. Petlebi için konuşurken Brit Care Gentle Digestion ve ND Ocean dışında içeriğinin büyük kısmı balıklı yavru maması yok.

Karame0424

Hills de et oranı çokk az ve tavuk unu içeriyor . Sizce fitmin markası mı yoksa bozita markasını mı almalıyım. Kararsız kaldım ikisinin içeriği güzel