Seyahet Yardım

1 hafta sonra ankaraya ailecek gideceğiz babannem rahatsız cok kotu 2 haftalıgına gıdecegız kedimi burada guvenıp bırakacagım ve kontrol edecek kımsem yok kedimi oraya goturecegım fakat onu rahat ettirmek için neler yapmalıyım kendi arabamızla gıdecegız lutfen kedımı tek bırakamam ne yapmalıyım gıderken

5 CEVAP

AyseBerraAydin

Merhabalar öncelikle, her ne pahasına olsun kedinizi bırakmayın güvenliğiniz biri yoksa eğer. Görünene göre bırakmazsınız da zaten. Kendinize mümkünse büyük bir taşıma çantası alın, kafes gibi. Üzerine ışığı az geçiren bir örtü serin. Arabada kalabalık mısınız bilmiyorum ama mümkünse koltuğa koyun boş koltuk yoksa kucağınıza alın. Yolculuğunuz ne kadar sürer bilmiyorum ama 1-2 saate bir mamaya götürün. Hatta kediniz çok hareketli değilse mama kabını kabının içine koyabilirsiniz. ve şunu soracağım, kediniz araba yolculuğunda stresleniyormu ? Çok stresleniyorsa dediğim gibi kabın üzerini ışık alan ama az ışık alan bir örtüyle örtün. Benim önerilerim bu kadar öneri ekleyebileceğiniz olan varsa yazsın. Zor bir durum çünkü. Umarım en kolay şekilde geçer yolculuk

Gul36

Merhaba,

Aşağıda vereceğim linklerde yolculuk deneyimlerimden bahsetmiştim. Bir göz atabilirsiniz. :)

LINK 1

LINK 2

İlk cıktıgınds korkuyordu arabada yer var tasıma cantasıyla sokaga bı yere gıderken arabada yarım saatlık yolculuk yaptıhında streslenıyor bıraz ama konustugumda sakımlesiyor cok korkuyorum piskolojııs bozulanılır diye

Kedimekim

Arabada kafes icinde gitmektense ona kediler icin olan emniyet kemerini alabilirsiniz hem etrafa bakarak gider hem de kafes iceeisinde stres yasamamis olur

Anladım bakayım bende kedım yeterki sıkıntısız stressiz gidelim tin tinim le bebegım benım