Kedi Mi? Köpek Mi?

Annem dedi ki sana hayvan alalalım kedi mi köpek mi kararlaştıramadım siz karar verin artık yıprandım acil yardımmmm×:

67 CEVAP

lesibon

ikisini de alamaz mısın ? =)

Cotontzu_Siri

Kedinin bakımı daha kolaydır. Köpek daha itaatkardır.

Zeynooo

Öncelikle sizin kendinize guvenmemiz gerek herşeyi ile ilgilenmeniz gerek bu kedi köpek balık kuş ne olursa . Eğer eviniz bahçeli ise köpek öneririm. Bahçe yoksa ve daha temiz olan kedi öneririm.

Zeynooo

Öncelikle sizin kendinize guvenmemiz gerek herşeyi ile ilgilenmeniz gerek bu kedi köpek balık kuş ne olursa . Eğer eviniz bahçeli ise köpek öneririm. Bahçe yoksa ve daha temiz olan kedi öneririm.

canakavi

kendin karar ver.! Burdan birinin gazına gelipte yarın hevesin kaçmasın barınak hayvan dolu.

Ece5

Kedi köpek her ikiside can yoldaşı ömür boyu bakıcaksan kendine güveniyosan al yoksa pes ediceksen bi kaç ay sonda olmaz bu iş bugün 7 ay önce sahiplendirdiğim kedinin sahibi aradı kocam istemiyo artık napalım diye dedim ben napayım yani pessss

Deba

Köpek