Neden Hep N&D?

Feronia

Son zamanlarda her şeye N&D öneriliyor burada. Kısır kedi, N&D kısır kedi maması; yavru kedi, N&D kitten; biraz daha uygun olsun, N&D düşük tahıllı... Anlamlandıramadığım bir N&D sevdası var çoğu kişide. Neyi var bu N&D'nin bu kadar iyi, sizin bilip benim bilmediğim? Düşük bütçeli mama olarak bile hep Matisse öneriliyor, genellikle de sebebi N&D ile aynı üreticinin olması.

48 CEVAP

TarcinAyse

Ben nd de çok sorun yaşadım. kanlı dışkıdan, dışkı kıvamının ve kokusunun ağırlaşmasına kadar. royal caninden memnunum

NURmia

Eğer içeriğine bakarsanız besin değerleri çok yüksek ve çok fazla çeşide sahip bir mama, benim köpeğim de dahil birçoğu severek tüketiyor ki bunun yararlı olduğu belli oluyor zaten.

Ben yillardir royal canin kullaniyorum..kedilerim ve kopeklerimde hep onu kullandik...yavru kesim var su an 3.5 aylik oldu..royal canin ile.basladim...sokaktan aldim ve inanilmaz zayifti..Veterinere.goturdum ve bu ölür dedi ....ama ben yilmadim...su an cok cok iyi inanilmaz kilo.aldi hatta buna olur diyen veterinere inat goturdum kanitlamak ocin..kednisi bana 200 grm fazlasi var dedi...royal canin kotuleyenleri anlamiyorum...evet icerigi cok cok profesyonel olmaya bilir fakat ben nd yi su son zamanlarda moda olan bir.mama oldu...onada kotu demiyorum eveg gauet basarili bir mama...neden veterinerlee oneriyor cunku hepsi satiyor fiyatindan dolayi kazanclari oluyor...ben fransa royal canin 400 gr 123 euro verdigimi biliyorum..turkiyede fiyati gayet uygun bir mama...icerigi ise diger fiyati ucuk bazi mamalardan ....iyi oldugunu dusunuyorum.....emin olun nd nin icerigini cogumuz anlamiyoruz bile....ama isim yapmis aliyoruz..kediden kedie farklilik gosterir benimki royal den baska.hic bir mamayi kabul etmiyor