Resim Yarışmasında Hile Yapıyorlar

Alibirk

Arkadaşlar resim yarışmasında sahte hesap açıp öne geçiyorlar hie yapıyorlar.Şu an da birinci olan resimde foto sahte değil ama fotoyu beğenenler sahte hesaplara baktığın zaman çoğu yeni açılmış sahte hesaplar buhesabı nasıl şikayet edebiliriz lütfen herkes hakkıyla kazansın sahte hesap açmadan kazansın lütfen arkadaşlar bu hesabı şikayet etmeliyiz

13 CEVAP

Anonymus813797

Harbiden ama artık çok oldu fake hesaplar açıp kul hakkı yiyorlar. O kadar fake hesap açıp bunu yapmaları aşırı saçma. Ayrıca önemli olan ödül değil. Herkes yetiştirdiği hayvanı gösterip halka sunuyor. Perlebi nin kendini geliştirmesi, fake hesapları tespit edip kapatması gerekiyor.

Feronia

Yarışma kaldırılsın

Cathorn

çok önemli bir konu değil herkes bundan bahsediyor ilk siz değilsiniz verdiği para tepitopu 25 lira oda kupon olarak geliyor satın aldığın birşeyde 25 lira düşüyorlar. ve fake hesaplar editörlerin umrunda değil dikkat etmiyorlar.

guineapigela

Ve tabi neden sikayet ettiginizin nedenini de yazin.

guineapigela

Ben oyle yaptim ve bir sahte fotografi. Sikayet ettim kaldirdilar siteden o gun

guineapigela

Isim hamdi keskin

kedicim35

Resim yarışmasında dediğiniz redim gerçekten hileli ben de bilmiyorum nasıl şikayet edileceğini

Alibirk

Neden kimse cevap vermiyor

Alibirk

Lütfen arkadaşlar bu konuyu görmezden gelemeyiz

Cathorn

bu güzel bir şey değil evet çok sinir bozucu ama artık sürekli bu konuda hesaplar açılması kabak tadı verdi. çünkü kimse ilgilenmiyor.

BS1903

Evet bende fark ettim

guineapigela

Iletisim kismindan hesabin adıni yazip sikayette bulunabilirsiniz

cakil19921

Aynen katiliyorum hileyle kazananlar anlamiyorum o parayi nasil bogazlarindan geciriyor haram para yemeye cok alismislar vicdansizlik