Kedim Saçımı Yiyor?

Damlamiaaaa

Kedim uzerime ziplayip sacimi yiyor ilk kedim de boylr bir sey yasamadim sacimi kopartiyor resmen hayir desem de anlamıyor nasil engel olabilirim

5 CEVAP

uwu

Eğer hayır lafından, "Şşş" sesinden veya ensesinden tutup kaldırıp başka yere koymanızdan anlamıyorsa, ki benimkinin umrunda bile olmaz yine saldırır, herhangi bir oyuncakvari bir şey ile dikkatini dağıtın sizi bırakıp onunla oynayacaktır. Oyuncakvari'den kastım: top haline getirdiğiniz bir alüminyum folyo olabilir. Yahut bir kese kağıdını (kağıt da olur) yine top haline getirebilirsiniz. İyice sıkarak top haline getirin uzun süre kullanırsınız. Ben ancak öyle bırakmasını sağlıyorum. Canı sıkıldığında bile gelip ısırıyor, öyle ki kendisi uyumadan önce iki kere bileğimi ısırıp gidip uyuyor. Ritüel yaptı. Bu arada dişleri de kaşınıyor olabilir.

Cldkgkcs

Saçlar çok tehlikeli olabiliyor dikkat edin ben yerlerden bile birkaç defa yemiş galiba kakası poposunda tuvaletten çıkıp koştıruyo arkasında kalmış zor haletttim hani yerleri bile temiz tutmaya çalışıyorum sürekli

Damlamiaaaa

Malasef hiç bir sey den anlamıyor. Dediğiniz gibi cani sıkılıp gelip isiriyor her yerim yara bere :D nasıl olacak bilmiyorum

Sahsimuhterem

İzin vermeyin o saçlar kedi tüyündende tehlikeli midesinde birikirse çıkarmakta zorlanır bağırsak tıkanması olursada veda etmek zorunda kalabilirsiniz bu yüzden ciddi bir konu izin vermeyin.

Damlamiaaaa

Ne kadar izin vermesem de uykum da yapabiliyor. Yerleri hergun süpuruyorum cok enerjik bir kedi durup dururken bile anlamadığın an zıplayıp gözüne pati atmaya çalışıyor: /