Whiskas Kedi Maması?

Fablemoon

Kullanmalıyım? İyi mi?

73 CEVAP

izmir_pet

copler yemektense onu yiyip ölcek halleri yok tabiki sonucta bisey yemis olcaklar. Alinmissa cope de atcak haliniz yok zaten

izmir_pet

oncelikle isminizi unuttum biri hayvansal deneyler gibi bisy demisti yanlis soyluyosam kusura bakmayin oyle biseyse alinmaz. Ve zararlarini gectim en basiei nerdeyse en cok tuz kullanilan mamalardan biri. Gozler ve bobrekler iflas eder en basidi

Fablemoon

Bilmiyorum ben kedimi 2 ay sonra kısırlaştırıcam bir sorun olmazsa 2 aya kadar Royal canın yavru mama kullanmayı düşünüyorum sürekli mama da değişmek istemiyorum ondan sonra bir tane kısır mama önerisi aldım yine de araştırıcam

izmir_pet

tabi sizin fikriniz ama royal canin fiyatina daha iyileri var sanirim. Royal canini cok bilmiyorum ben ama pek onerilmiyo genelde

Bulut18

Benim yazdıklarım çelişkili falan değil ayrıca kelimelerine çok dikkat edin kör filan şeklinde konuşmalarınız hakaret derecesinde aynı cumalar geri iletiyorum Ayrıca cümlelerim kesinlikle çelişkili değil Sokak hayvanları diye kast ettiğim cins veya cins değil diye değil ev ortamında yaşamayan hayvanlardan bahsediyorum onların bünyeleri evde beslediğimiz hayvanlardan daha güçlü ben yeterince bilgili ve bilinçliyim ben oraya kalkıpta şu mamayı alıyorum sokağı dağatıyorum demedim. Elimdeki mamayı verdim dedim ben kendi hayvanımıda besledim. Artı cevap verip vermemez kesinlikle umrumda değil. Sadece Buda doğru bilgi vermek için yazıyorum dediklerinizi ciddiye bile almıyorum. Sokaktaki hayvanlar ölüyorsa evdeki hayvanlar da ölebiliyor sizin söyledikleriniz yeterince çelişkili zaten. Ben oraya kalkıp da sokaktaki hayvanların yemeye hakkı yok demedim bunu söyleyen sizsiniz kendi kendimize söyleyip kendi kendinizi savunmayı atıyorsunuz sizin söyledikleriniz birbirinden mantıksız ve uç noktalarda. Ve aynı şeyi konuşmuyoruz ben tamamen farklı bir şey söylüyorum siz farklı bir şey söylüyorsunuz benim süperim gayet açık ve net anlayan anlamış zaten senin anlaman hiç önemli bile değil !!!!!!!

Bulut18

Önce yazdığınız yorumlara siz dikkat edin daha sonra benim yazdıklarımı doğru okuyup cevap verdiğinize bir bakın. Bu kadar egoist bir şekilde cevap vermişsiniz ki gerçekten ciddiye aldığım için değil yazdığınız yanlış cümlelere cevap verdim ama belli ki dümdüz bakan bir dümdüz cevap veren birisiniz siz kendi bildiğiniz ile ilerleyebilirsiniz

Bulut18

Ben ayrıca oraya kalkıp da Sokak hayvanları ölmüyo Sokak hayvanları asla hastalanmıyor demedim virüs kapmıyor demedim. Benim dediklerimi çarpıtarak yazan sizsiniz ben bünyeleri daha güçlü dedim neden o zaman kendi ev kedilerimizi sokağa çıkartıp salmıyoruz veya ev kedilerimizi doktorlar dışarı çıkartmayın diyor bu kadar mantıksızca bir yorum yazan birini daha görmedim daha da zaten cevap vermeyi düşünmüyorum fakat önce siz kendi yazdıklarınızı bir gözden geçirin, hoş işe yaramayacaktır!

Bulut18

Sokak hayvanları da en iyi mamayı yemeyi hak ediyorsa bundan sonra sizde lütfen en iyi mama altında geçen kilosu 100-150 tl olan en iyi mamayı olarak sokak hayvanlarını besleyin ! Çarptırarak da cevap verip yorum yapmayın olanı yazın!

gzmkzn

@Bulut18 en iyi mamayı her canlı hakediyo ama maddiyat açısından veremiyoruz olayı bilmiyorum ama son yorumunuz çooook saçma geldi bana kötü mama vereceğime gider tavuk haşlarım ciğer haşlarım onu veririm daha iyi

Bulut18

Konuyu bilmiyorsanız okuyun hanımefendi. Kimse kötü mama gidio aldık demiyor zaten. Konuyu bilin cevap verin. Bayanın yorumu ve hakareti üzerine ve iyi mama diyipte uygulamasını söyledim ben gidip sunu alıyorum veriyorum demedim okuyun öyle cevap verin lütfen

Bulut18

Çok sevindim tavuk ciğer haşlamanıza bravo

Bulut18

Konuyu bilmiyorum diyorsunuz son yorumunuz saçma geldi diyorsunuz. Ne kadar ilginç

izmir_pet

bakin ben tarafsizim her iki tarafi da anliyorum lutfen uzatmayalim birbirinizi kirmayin. Kimseyi savunuyo gibi olmak istemiyorum. Bulut18in demek istedigini ben anladim. Hani gidip sokaktakilere onu alabiliriz veya aliyorum demedi sadece elindekini vermis fakat anlatimi biraz yanlis oldugunu bende farkindayim. Bazen biraz sinirle falan da yanlis cumleler cikiyor sanirim. Whiskas'i biz begenmesek de begenenler var gibi yazmasi veya o da kendi capinda iyi gibisindn yazmasi vs tabi yanlis. Belki biraz da sinirle yazilmis olabilir veya yanlis biliyor olabilir. Bende biraz acikladim kesinlikle bu kelineyi kullamayi sevmiyorum ama o mama gercekten yrnmemesi gereken mi mama. O fiyata daha iyisi alinabilir buna katiliyorum. Ama lutfen her iki taraf da birbirinizi kirmadan dogrularinizi yanlislarinizi anlatabilirsiniz birbirinize

izmir_pet

diger tarafa da gelirsek tabiki sokak ev kedisi ayirip onlar kotu yesin kimse istemez ama hepsine yetisemedigimizden bazen ev yemekleri bazrn ucuz mamalar mecbur veriyoruz. Tabiki keske en guzellerini yedirebilsek. Cok fazla hakediyolar katiliyorum. Ama tabiki en iyisini yapamiyorum malum. sokaktakiler genelde bikac seneden fazla yasamiyor hastalik yapiyolar virus kaptiyolar buna da degincek olursak o da dogru. Ama tabiki sokakta guzel beslenemedikleri coplerden ydikleri icin evdekine nazaran bunyeleri biraz daha guclu..

izmir_pet

Celiskili gibi gelicek son cumle ama. Bunyeleri guclu dedigim saglikli dgl kesinlkle. Dedigim gibi uzun da yasayamiyolar. Sadece evdekiler daha cabuk usur, daha cabuk etkilenir yedigi ictiginden, daha cabuk hasta olur. Kasdettigim buydu