Whiskas Kedi Maması?

Fablemoon

Kullanmalıyım? İyi mi?

73 CEVAP

izmir_pet

"Bulut" ben zaten sizi anladim. O tarafi da anladim. Tabiki o konuda size katiliyorum ve soyledimde. Saygi cercrvesinde kirmadan guzel bi dillr anlatilmasi gerekiyor. Kimsenin kimseye hakaret etmeye vrya saygi cercevesi disinda konusmaya hakki yok

Whiskas kedi maması kediye göre değişiyor. Çünkü her kedi aynı damak tadına sahip değildir ,aynı insanlar gibi. Kediler de yemek seçer veya beğenmez aynı insanlar gibi. O yuzden bence bir arkadaşınızda varsa veya dışardan azcik whiskas kedi maması alın ve deneyin beğenmezse değiştirir. Bence en iyisi bu.

Teşekkürler

Musege , evet çok doğru doyledin

Musege,çok ozur dilerim düzgün okumamışım. Içerisindekiler de cok önemli tabi

Bilgos

ben whiskas veriyorum ama haftada 2 kez falan diyer günlerde ise bazen felix veya trendline veriyorum ve dengeleniyor
şu an kadar zarar yerine faydası var bence.

izmir_pet

bilgos biraz arastirirsaniz zararlsrini gorursunuz. En basidi zaten cok fazla tuz iceriyor. Su icmesi artar dogal olarak anlasilir. Bobrekleri bitiriyor uzun vadeli kullanimda.zararlarini gozle goremeyiz her zaman en baslarda. Bu tartisilacak bile bisey dgl zaten acik hersey ortada. Bilmiyo olabilirsiniz bende bilmiyordum bi sureye kadar ama malesef whiskas savunulacak bi mama dgl :)

Bilgos

aynen kedi begeniyorsa mesela ben haftada iki kez falan veriyorum bazen de hic vermiyorum whiskas baska ıslak mama veriyorum düzeni bozmamak için

Bilgos

yanlış anlamayın yani

Bilgos

yanlış anlamayın yani

izmir_pet

Anliyorum ama soyle ki ev kedisi sokak kedisi tabiki farki var ama bu mama tabiki ac kalmalarindan iyidir kna sozum yok. Fakat o fiyata belki daha ucuza farkli bisey de alinabilir diye dusunuyorum. Bu sitede cok tartisildi zaten biliyorum. Sadece hareketle ilgisi yok. Mesela tuzun hareketle ilgisi yok. En basit bobrek ve goz sagligina cok zarari var

izmir_pet

ama tabiki sokak hayvanlarini besleyerek cok guzel bisey yapiyosunuz o konuda kendi adima cok tesekkur ederim :)

Mila__kedi

whiskas mamayı sakın kedine yedirme yoğun bir ishal başlıyor ve kedide halsizlik başlıyor.Bizde ishal çok sıvıydı.Gerçekten ishal yapıyormu diye merak edip edip almıştım aynı şeyleri bizde yaşadık gördük.şükür kedimin ishali falan geçti artık whiskasa kötü yaklaşıyorum.

Whiskas kedinin tuvaletinde kötü koku yapıyor veterinerler tavsiye etmiyor iyi bir mama değılmiş