Whiskas kedi maması?

Fablemoon
Fablemoon

4424 Puan

Kullanmalıyım? İyi mi?


70 CEVAP

minnoskoss_123
minnoskoss_123

123481

Diğer market mamalarına göre en iyi whiskas. Onun dışında Goody mamasını kullanmayın çünkü hayvanlara çok zararlı oluyormuş. Bende öğrenince şok olmuştum çünkü kullanıyordum. Söylediğim gibi whiskası kullanıp tercih ediyorum.


Minnakpatipuki
Minnakpatipuki

11256

Kedisini omru boyunca whiskasla besleyip iyi bir mama oldugunu savunan da var hasta ettiğini söyleyen de. Benim kedimde ishal yaptı. Bir gün önce aksam bayıla bayıla yedi sabah ishal olmuştu ve sabah hicbir şekilde yemedi mamadan bende hemen veterinere goturdum tabi probiyotik kullandık 5 gün geçti. Ilk gün baya kötüydü ama veterinerden gelince aralıksız 3 saat uyudu sonra kalktı başka bir markanın mamasından verdim ondan çok az yedi tekrar 2 saat daha uyudu sarhoş gibi oldu yazık. Birdaha almam ama her kedide aynı etkiyi bırakmıyor sanirim yine de bence risk almayın.


selveroglum
selveroglum

837

Kötü


lamiaaslan123
lamiaaslan123

2859

Whiskas kötü bir marka. Tabii ki bence. Çünkü kedilerim beğenmedi. onun yerine Royal Canin veya D&R kullanabilirsin.


Minnakpatipuki
Minnakpatipuki

11256

Ayrıca kedim hastalandiktan sonra arastirdigim kadarıyla çoğu kişi kedilerde bağımlılık yaptığını ve whiskastan sonra başka hiçbir mamayı kabul etmediklerini soyluyor. Veterinerim de market mamalarinin kısa süreli kullanıminda bir problem çıkmasa bile ileriki zamanlarda böbrek rahatsızlıklarına yol açabileceğini söyledi ve tavsiye etmedi. Sitedeki farkli basliklarda tecrübeli insanların tavsiye ettiği uygun fiyatli çok daha iyi içerikli mamalar var onlara bakmanizi oneririm.


guineapigela
guineapigela

118280

Ne iyi nede kotu bm


guineapigela
guineapigela

118280

Idare eder


Nursemakpln
Nursemakpln

1845

Kedimi ilk sahiplendiğimde bende whiskas kullanmıştım,veterinerime danıştığımda hastalık oluşturduğunu söyledi.Ayrıca whiskas kullandığımda kumu ve kedimin ağzı çok kokuyordu.Tavsiye etmem.Bence almayın whiskas,kediniz içinde riske girmeyin.


Nursemakpln
Nursemakpln

1845

Kedimi ilk sahiplendiğimde bende whiskas kullanmıştım,veterinere danıştığımda hastalık oluşturduğunu söyledi.Ayrıca whiskas kullandığımda kumu ve kedimin ağzı çok kokuyordu.Tavsiye etmem.Bence almayın whiskas,kediniz için de riske girmeyin.


srfsnn17
srfsnn17

752

Eğer maddi durumunuz el veriyorsa ve kedinizle uzun bir yaşam istiyorsanız kullanmamanızda fayda var arkadaşların da dediği gibi kısa vadede her kedide aynı etkiyi göstermese de uzun vadede zararı çok fazla


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 918 Görüntüleme
  • 70 Cevap
  • 1 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 11097 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR