Pelet Kum

kurban1525

Arkadaşlar herkese merhaba. Kedime denemek için bu gün pellet kumlardan aldım. Kokusu vs çok hoş bir kum. Everclean less trail kumundan kullanıyordum, az bir kum kalmıştı gelen pelet kumu onunla karıştırdım. Kedim tuvaletini yapar mı sizce? Yani bu soruya kendi kendime yapar ne olacak falan diye cevap vermiştim ama şüphelendim şimdi. Kum kutusu falan aynı yerde duruyor. Aramızda pelet kum kullanan var mı? Bu arada markası quik

49 CEVAP

kurban1525

Quik marka. Markalar arası farklar neler ki?

kurban1525

Arkadaşlar bu arada kumu temizlerken çok pelet israfı oluyor. Bunu nasıl önleyebilirim. Cat it marka büyük kürek kullanıyorum fakat yine de önleyemiyorum.

kurban1525

Küreğimin üzerinde bir sürü pelet kalıyor. Temizleme işini kürekle yapıyorsunuz değil mi sizde?

kurban1525

Arkadaşlar biliyorum gündemi çok meşgul ettim. İzmirde olanlar için peleti satmaya karar verdim. İlgilenenler mesaj yoluyla ulaşabilir. Teşekkürler