Pelet Kum

kurban1525

Arkadaşlar herkese merhaba. Kedime denemek için bu gün pellet kumlardan aldım. Kokusu vs çok hoş bir kum. Everclean less trail kumundan kullanıyordum, az bir kum kalmıştı gelen pelet kumu onunla karıştırdım. Kedim tuvaletini yapar mı sizce? Yani bu soruya kendi kendime yapar ne olacak falan diye cevap vermiştim ama şüphelendim şimdi. Kum kutusu falan aynı yerde duruyor. Aramızda pelet kum kullanan var mı? Bu arada markası quik

49 CEVAP

astrokedii

secici bir kedi isee sanmam:) hatta sizi cezalandirir bile. oraya buraya kaka yapmalar.

melikealgin

Ikisi de degisik kumlar.Pelet kum toz kumlara benzemiyo hic.Umarım seninki işgillenmez ve yapar :D

kurban1525

Ya salak soktum kuma peletlerle oynuyor jsjsjdj tuvaleti geldi mi ne yapacak çok merak ediyorum.

melikealgin

Benimki normal kumla kavga ediyo peleti gorse agzına sokmaya falan çalışır :D

izmir_pet

peleti kemirenler bile gordum yaa cok var. İnsallah ne oldugunu cozebilir. Bikac eseletmek ogretmek gerek. Yokss kafasi karisabilir

kurban1525

Ya simdi eve geldim, kokluyor dışarı peleti çıkarıyor oynuyor kaçıyor jsjdj içine soktum koklattım patileriyle eşelettim. Tuvaleti var ama yapmıyormuş gibi. Defalarca içine girip çıkıyor. Alışamazsa bilmiyorum ya. Bu arada @astrokedi twitterdan takip ediyorsun beni fotodan hatırladım seni :D şu an hala oynuyor. Ya alıştırmanın bir yolu yok mu? Kullananlar nasıl kullanıyor arkadaşlar?

melikealgin

Insallah halıya falan salmaz seninki :/ gidisat onu gosteriyo

kurban1525

Peletleri biraz ayıklıyorum pelet oranını azaltıyorum bakalım değişecek mi bir şey

izmir_pet

bu arada soylemeyi unutmusum cok tatli bi bebekkkk:))

kurban1525

Bu arada Bıdık yorumlarınıza teşekkür ediyor :))

izmir_pet

Bıdık tam bidik yaa:)) ismi ne kadar yakismiss:))

kurban1525

Hi anladim anladim. Biz kapalıdan baska kullanamıyoruz ama. Bıdık tuvaletini gömerken deliriyor. Is makinasına dönüyor adeta :D o yüzden... sabredicez başka çaremiz yok aldık bir kere :(

izmir_pet

benimki tuvalet amacli dgl de oyun amaclida giriyordu bikac aya kadar. Heryer kummm. Kapalida az kum oluyo koku oluodu. Derin buyuk boy saklama kabi aldim artik dagitamiyorr :)

seda45

hicbir sorun olmaz bende baska kum markaya baska birsey katıyorum bulamayınca sorun olmuyor

kedigibiyiz

Bizim çocuk pelet kuma asla yapmıyor bildiğiniz kavga ediyor kumla :) inşallah sıkıntı çıkmaz.