Mrh Bugun Sokakta Bulduğum Yavru Kedi Acil

cakil19921

Kedi iskelet gibi kemikleri cıkmıs ne versem kusuyor ne yapmam gerekiyor 1 bucuk aylık felan

53 CEVAP

izmir_pet

bende annesiz iki yavru buldum ayni sekilde kusuyorlardi. Vete bile goturmedim. Biri kör kaldi. Gozu icin goturdum de iyilesmrfi. 300gram gibi biseylerdi simdi kocaman oldular. Sokakta bakimsizliktan tabi. İyilesir insallah kendini toparlar kisa surede

izmir_pet

mama veriyosaniz mama da yapabilir

fatmatina

@gzmkzn Kusura bakmayın ama cidden çok boş konuşuyorsunuz ve farkındaysanız siz hariç herkes aynı fikirde soruyu soran arkadaş da belirtmiş ben de biliyorum veterinere götürmeyi diye siz bunu düşünmekten acizsiniz ve destek olmuyorsanız köstek de olmayın arkadaşın dediği gibi..Ayrıca biz veterinerciliği değil insani görevimizi yerine getiriyoruz ama siz buraya millete saldırmak için gelmişsiniz nem kapma sana olan şeylere cevap ver gibi ergence ve acizce laflarınız kalitenizi ortaya koyuyor..Şahsa saldıracak kadar gözünüz dönmüş..Yardımcı olmuyorsunuz bu zihniyet,kalp ve vicdan ile de olamazsınız..O yüzden burayı gereksiz yorumlarla doldurmayın ki gerçekten ihtiyaç duyulan cevaplar araya kaynamasın..İyi günler..

fatmatina

@cakil19921 umarım kedicik şu an iyidir bir nebze olsun toparlandı mı acaba?

cakil19921

Kedicik adı boncuk koydum iç dis parazit yapıldı 6 serum takıldı antibiyotik igne vuruldu halen katı seyler yemiyor agır geliyor yogurt la besliyorum ama kuru mamayı yiyor et turunu yemiyor bende vermiyorum kusuyor veteniner uzzun sure ac ve susuz kaldığından dolayı bu fçdurumda oldugunu soyldedi suan eskisine gore midemiz sismeyr basladı artık cok yemeye basladık diyebilirim tedavısı devam edicek gozlerine goz damlası verdi enfeksiyon oldugundan dolayı

izmir_pet

Cok guzel bi haber sansli bebek hayata tutunmus sizin sayenizde:) hayati boyunca hep mutlu olur insallah:)

gzmkzn

Veterinere git acil

KubraKani

Veteriner e gitmelisin

KubraKani

Veteriner e gitmelisin

Minnakpatipuki

Ağzının içinde yara varsa o yüzdende yiyemiyor olabilir bir kontrol edin

Hemen veterinere git . Ben bundan once bir video izlemistim aynı s3nin anlattığın gibi bir kediydi . O kedinin 4 tane hastalığı vardı . Bir şekilde komşularınla gitmeye çalış. Benim düşüncen bu .

Teşekkürler

Elifmuzeyyen

Bu kedi hasta gibi gözüküyor sizin tek başınıza yapabileceğiniz pek bir şey yok malesef bir veteriner gerekli ilac veya serum tedavisi başlanmalı galiba

cakil19921

Hmmm tesekurler hepinize yani sanırsam dediğiniz gibi bir hastalığı var cunku bu kadar sıska kalmasının nedeni yedigibş kusması tabiki veteniner gidicek işte babam eve erken donerse onunla gidebilirim bugun gecsin bir bakıyım zaten bugun Hatay felekat yagmur vardı bu bebekte bir kosede yagmur altında ıslanmış eve getirdim direk kuruladım elektrikli sobanın yanına koydum insallah iylesir

cakil19921

Veteniner buyuk ihtimal yarın gidicegim

cakil19921

Aynı sekilde bir yavru daha vardı lakin o kactı artık yetisemiyorum diye dusunmuyorum bu civarda cok kemik kalmıs hayvan goruyorumm elimden bişey gelmiyor