Mrh Bugun Sokakta Bulduğum Yavru Kedi Acil

cakil19921

Kedi iskelet gibi kemikleri cıkmıs ne versem kusuyor ne yapmam gerekiyor 1 bucuk aylık felan

53 CEVAP

cakil19921

Hmmm tesekurler hepinize yani sanırsam dediğiniz gibi bir hastalığı var cunku bu kadar sıska kalmasının nedeni yedigibş kusması tabiki veteniner gidicek işte babam eve erken donerse onunla gidebilirim bugun gecsin bir bakıyım zaten bugun Hatay felekat yagmur vardı bu bebekte bir kosede yagmur altında ıslanmış eve getirdim direk kuruladım elektrikli sobanın yanına koydum insallah iylesir

cakil19921

Sut ishal yapabilir lakin katı olarak verdiğim mamayı yıyecekleri geri cıkatıyor

gzmkzn

veterinercilik oynamayın sulu süt falan vete götürmelisin

cakil19921

Soyle birsey veteniner bulunduğum sehirde hiç iyi veteniner yokk sacma sapan ben 6 aylık kedim ishal için kac veteniner gezdirdim kac ilac aldım bilemezsiniz lakin hiöbirseye yaramadı her gittiğim veteniner kesin cevap bulamadı 3 ay oldu kedim ishal halen bazen su gibi bazen hafif katı fakülteye goturdum parazit var dendi lakin verdikleri ilac hicbirseye yaramadı zaten kendimde kaldırmadı kusmaya basladı aklınıza gelicek herseyi yaptım haslamalrı verdim lapa verdim hicbir etkisi olmadı yanı

cakil19921

Suan ayagına bulastırıyor ve ben gunde rahat 6 daha fazla evi temizliyorum normalde bir kez yapan kedi ishal den sonra artı cozum yok gibi

gzmkzn

@izmir_pet bazı durumlar varki arkdaşınki işe yaramış yoğurtla suyla olucak iş değil. Lafımın arkasındayım veteriner değilsiniz oynamayın.

gzmkzn

@fatmatina nem kapma sana olan şeylere cevap ver iyi günler herkese.

cakil19921

Malum sahiplendirmeye zor olucagından bu kedi de damımızdakı kalıcak buyudugunde artık istediği zaman sokakları dolasacak karnı acıktıgında evine gelicek eve almak cok isterdim laakın evimde 3 kedi bakıyorum ondan dolayı genelde boyle yavru kedi bulduğumda damımızdakı depomuza koyuyorum orda büyütüyorum zaten