Mrh Bugun Sokakta Bulduğum Yavru Kedi Acil

cakil19921

Kedi iskelet gibi kemikleri cıkmıs ne versem kusuyor ne yapmam gerekiyor 1 bucuk aylık felan

53 CEVAP

Ruhsaticisi

En güzeli şuan veterinere gidene kadar sıcak ve kuru bir ortamda kalması. Önünde yine su ve süt karıştırarak koyabilirsiniz

izmir_pet

cok guzel yogurt iyi gelir. Gercekten ornek bi davranis, o kediyi sokakta birakmadiniz cabaliyorsunuz. İnsallah sagligina kavusur bebiss

cakil19921

Sıcak su torbasını koymadan once titremesi var ama simdi gecti dediğiniz gibi kendini toplaması için serum yapilmalı cunku galiba annesi birakmıs bu minik te yemek bulamamış dayak yemis buyuk kedilerden zamanlarda yemek yemediginden bende katı gıda direk verince vucudu kaldırmadı cıkardı insallah iylesicekkk

cakil19921

Soyle birsey veteniner bulunduğum sehirde hiç iyi veteniner yokk sacma sapan ben 6 aylık kedim ishal için kac veteniner gezdirdim kac ilac aldım bilemezsiniz lakin hiöbirseye yaramadı her gittiğim veteniner kesin cevap bulamadı 3 ay oldu kedim ishal halen bazen su gibi bazen hafif katı fakülteye goturdum parazit var dendi lakin verdikleri ilac hicbirseye yaramadı zaten kendimde kaldırmadı kusmaya basladı aklınıza gelicek herseyi yaptım haslamalrı verdim lapa verdim hicbir etkisi olmadı yanı

izmir_pet

Cok gecmis olsunnn:((

cakil19921

Ya baya tartısma olmuşşşş lakin bu tartışmayı yaratan kisi veteniner ilik yapıyorsunuz diyen kişiye katılmıyorum ben biliyorum yavruyu goturmeyi veteniner sadece sizce ne yapmam diye arkadaslar sordum onlarda sagolsun bildikleri kadarıyla cevap verdi sahsen sizin sadece yazmak için yazdığınızı dusunmuyorum sonuca bu plorforda benim gibi yavru bulan vardı ve ona nasıl yolar izlediğini merak ettim cok tsk

Süt le besleyin yada yaş mama verin ve veterinere gidip iç parazit dış parazit hapları bide vitamin alın kendine gelir yavru kedicik

cakil19921

Yogurt besliyorum yas mamayı bugun aldık lakin hiç dokunmadı agır geliyor suan yogurla besleniyor kısaca

cakil19921

Vitamin bende mevcut evde 3 kedim var onun haricinde onuda verdim işte tsk

cakil19921

İşte bu halde ne yapmalıyım babam evde yok veteniner goturemiyorum cok uzak oda bir hafta sonra gelicek

cakil19921

İşte bu halde ne yapmalıyım babam evde yok veteniner goturemiyorum cok uzak oda bir hafta sonra gelicek

cakil19921

Evde kuru mama vardı hic yemiyor sosis verdim onuda yedi geri cıkardı

kedigibiyiz

Yavru bebek kuru mamayı yiyemiyor ve sindiremiyor olabilir. Yıkadığınız için mi böyle? Kurulamaya çalışın da hasta olmasın

cakil19921

Yıkamadım yagmurdan dolayı ıslanmıss