Yardımcı Olabilir Misiniz?

Kedim son bir saattir dengesini kaybetmiş bir şekilde yalpalayarak yürüyor. Hiçbir şeyi yoktu bir anda oldu karnı şişti ve yemek yemek istese bile dengede duramıyor. Sürekli uyuma halinde, arada kalkıp miyavlıyor. Karnını okşuyorum yarım saattir belki gazı olabilir ya da idrarını, kakasını yapamıyordur falan diye ama hiçbir şekilde bir şey olmuyor. Zeytinyağı içirdim az önce bir çay kaşığı kadar. Tanıdığım veteriner de yok ne yapacağım? Neden birden bire böyle oldu lütfen bir şeyler söyleyin. Ne yapmam gerekiyor?

69 CEVAP

Çok teşekkür ederim hepinize. İyi ki varsınız

Kedim şu an tamamen iyi. Karnındaki şişlikte biraz inmişti gece birkaç kere gaz çıkardığı için sanırım o da. Yine çişini yaptı. Biraz patates püresi verdim, odamda yatıyordu. Aileme de haber ettim bakacaklar birkaç defa yukarı çıkıp eğer yine öyle bir şey olursa direkt veterinere götürecekler

Melikedidem

Merhaba, kakasını yapamayan kediye patates vermemeniz gerekir. Patates daha beter kabız yapıyor

kedigibiyiz

Lütfen şişlik inmezse tanıdık tanımadık bir veterinere götürün.. inşallah iyileşir

gizemesersoy

merhaba pelin hanım haber var mı? iyi haberlerinizi bekliyoruz.

Minnakpatipuki

Geçmiş olsun çok sevindim yavrunuzun iyileşmesine :)

gizemesersoy

maşallah çok geçmiş olsun o kadar sevindim ki :)

Recai44

Geçmiş olsun .

Çok teşekkür ederim hepinize tekrardan :)