Pro Choice Mi Reflex Mi

Mayis1

Anket

Pro Choice
(36 oy)
Reflex
(13 oy)
Toplam (49 oy)

İkisi de çok iyi değil ama 4 kedi, 2 köpek olduğu için uygun fiyatlı olması gerekiyor

47 CEVAP

Sedanurdrl

ben kedimi sahiplenmeden önce eski sahibi reflex kullanıyormuş .. ben sahiplendikten sonra ilk kedim olduğu için çok mama geçisi yaşadı.. ilk aldığım mama goody :D sadece bir kere yedi gerisini sokak kedilerine verdim sonra ND aldım. çok sevdi ama aşırı pahalıydı daha sonra pro choice karidesli kısırlaştırılmış mamaya geçtim ama bebeğime sorun yarattı idar yolları problemi oldu en son sanabelleye geçtim şimdi ise hills kullanıyorum yani bu süreçte çok mama değiştirdik tabikide sanabelle kullanacağım çünkü kısırlaştırılmış kedilere çok iyi geliyor özellikle içerisinde gluten yok.. en sevdiğim özelliği

Sancarduygu

Reflex