Kedim Kayboldu İstanbul Dudullu Umraniye

Osubusu

10 aylik kisirlastirilmis erkek kedim dunden beri eve gelmiyor. fotografini ekliyorum lutfen goren duyan varsa yardimci olsun. kapi onune kum koydum surekli sesleniyorum civari dolasiyorum insanlara soruyorum ama yok. hic gitmemisti boyle. dun sabah kapiyi acinca firladi geri gelmedi. bazen cikiyordu ama 1-2 saate geri donuyordu hic disarda kalmamisti. cok agliyorum. kum vs disinda tavsiyesi olan varsa yazarsa cok mutlu olurum. cana yakin bir kedi.

48 CEVAP

izmir_pet

Benim onceki erkek kedim disari cikiyodu geliyo gezip. Suan asla cikarmam hicbi kedimi ama o zaman cahilligime iste cikariyodum. Bi kez bi gitti gelmedi. Tam 7-8gun sonra geldi. Basina bisey gelmesse gelir heralde yaa. İnsallah gelir keske elimizden bisey gelse. Cok kotu bi durum

Osubusu

cikarmak hic istemiyorum genelde cikinca da hemen pesinden gozluyorum. ama o disari surekli cikmak istiyor kapilarda miyavliyor. en fazla 1 saat disarda dursa pencereden sesleniyorum geliyor ya da odul mamasiyla cagiriyorum geliyordu. dun kapim caldi ve arkamdan kardesiyle beraber firlayip ciktilar. yarim saat sonra kardesi geri geldi bu yavrum donmedi. surekli camdan seslendim goremedim sonra disarda aradim goremedim. gece sokaklarda dolastik iste ama yok. sabaha kadar uyumadim camda seslenip durdum bekledim. insallah doner ya da iyi kalpli biri bulup ilanlarimi gorup ulasir. insallah soguk diye biri korumak icin evine almistir sonra birakir. kotu seyler geliyor hep aklima cok uzuluyorum.

izmir_pet

Sizi anliyorum ve suan sirasi dgl tabi ama kaybolmasa bile kanser falan kapabiliyorlar allah korusun araba falan carpabiliyo. Ayni hatayi tekrarlamayin sakin artik. Siz az az az serpmeye calisin kumlari sokak cadde bahceye falan. Biraz daha uzaga dogry serperswniz belki kokuyu alir. Gelir diye dusunuyorum umudunuzu kaybetmeyin insalah gelir. İnstagramda da ilan verebilirsinizz

minnoskoss_123

Umarım sıcak yuvasına geri döner:(

minnoskoss_123

Benim köpeğim 3 ay kaybolmuştu. Ama geri geldi. Umarım sizin ki de en kısa zamda gelir,

izmir_pet

Bende instagramda kayip ilani verdim. İnsallah goren duyan cikar ya

Osubusu

Çok teşekkür ederim

Osubusu

kedim hamile oldugu sirada internetten bilgi almak istedigim zaman ilk ulastigim sitelerden biri petlebi. sokagimizda bir kedi daha kayipmis ve onlari besleyen kisi birinin kedileri aldigini dusunuyor. eger ki biri aldiysa ve kediyle ilgili birsey ararsa diye bu konunun burada guncel durmasini istiyorum. lutfen kedimi bulmak istiyorum gunlerdir agliyorum uyumuyorum. eger biri aldiysa lutfen bana geri versin.

berkaycatak

Merhaba, gorenduyan.com‘a kayıp ilanı verebilirsiniz

smgbkrccc

Hala gelmediyse yattığı yatağı ya da taşıma kabını kapınızın önüne koyarsanız öyle de gelebiliyorlar. Bir arkadaşımın kedisi kaybolduğunda taşıma kabını kapı önüne koymuştu sabah baktığında içinde oturuyordu kedisi.

Faytekin

Birisi eve almamissa eger gelir geri mutlaka, benim ki Bi gidiyor 1 hafta sonra falan geliyor bazen sıpa ama geliyor mutlaka :) nerde ne yiyorsa o kadar gun, takip cihazi takicam en sonunda

izmir_pet

Bi gelisme varmii? Soruyu bulamamistim iyi oldu guncellemisler

Osubusu

kedimize kayboldugu gun araba carpmis ve olmus malesef. bu sokakta calisan biri gormus ve cope atmis. daha dogrusu ayni gun iki kediye araba carpmis. bana soylemislerdi bir kediye araba carpti cope attik demislerdi cope baktigimda sapsari bir kedi vardi. benim kedim degil diye rahatlayip sokaklarda aramaya baslamistim. gunler sonra sokakta beni gorup anlattilar. iki kediye araba carpmis ve bir tanesi benim kedimmis, uzulecegimi dusunup o gun soylememis o kisi. gunlerdir agliyorum, ilanlari kaldirmaya elim gitmedi. konduramiyorum kabullenemiyorum. araba carptiginda oldu diye bana gelseydi belki yasiyordu belki yetisirdim ona diye cok agliyorum. veda edemedim diye agliyorum bir suru seye agliyorum. cope atmislar diye agliyorum. o an kapi calmasaydi kapiyi acmasaydim diye agliyorum. geri gelecek gibi geliyor hala sokaga bakiyorum surekli. cani yandi mi diye.. cok kotuyuz evde

Osubusu

tesekkur ederim. diger iki kardesi bizimle onlarla ilgileniyoruz ama evimiz bir garip oldu. cok zormus kayip da zor olum de.

ArdaKaplan0

Aslında burdan çıkarmamız gereken bir konu konu kwdinizi dışarı bırakmamalısınız elinizden kayıp gisebilir