Kedim Kayboldu İstanbul Dudullu Umraniye

Osubusu

10 aylik kisirlastirilmis erkek kedim dunden beri eve gelmiyor. fotografini ekliyorum lutfen goren duyan varsa yardimci olsun. kapi onune kum koydum surekli sesleniyorum civari dolasiyorum insanlara soruyorum ama yok. hic gitmemisti boyle. dun sabah kapiyi acinca firladi geri gelmedi. bazen cikiyordu ama 1-2 saate geri donuyordu hic disarda kalmamisti. cok agliyorum. kum vs disinda tavsiyesi olan varsa yazarsa cok mutlu olurum. cana yakin bir kedi.

48 CEVAP

Osubusu

ben kayboldugu gece ruyamda gormustum o sokaktaydi ve ben evden camdan asagi bakiyordum. yerden acik camdan kucagima atladi sarildi bana. oldugu ogrenince benimle boyle veda ettigini dusundum. 5 kardeslerdi anneleri esimin kucaginda dogum yaprti o benim icin cok ayriydi hep kucagimdaydi gece hep beraber uyurduk. hep kucagima atlardi benimle konusurdu cok tatli ve guzel huylari vardi. cocugum gibiydi. ben suan tasinma asamasindayim Hollandaya gidecegiz islemlerini herseyi yaptirmistik olen kedim ve kardesi fujinle birlikte gidecektik hatta esim bir kac gune gidecek ben 3 aylik bekleme suresi yuzunden burada bekliyorum. diger kardeslerden ikisi yuva bulmustu birini de giderken esimin annesi sahipleniyor. gitmeme cok az kaldi. yuregim burada kalacak buruk gidicem. esim bize boyle guzel duygular yasattigi icin sevinelim guclu hissedelim dedi. hic onu uzmedik sevmedigi hicbir seyi yapmadik bununla avunduk. sokagi cok seviyordu hep cikmak istiyordu ben yollamiyordum bazen sabah esim cikarken arkasindan kacip cikiyordu. kapinin onunde cok fazla miyavliyordu acmayinca agliyor gibi. disari ciktiginda kosturup zipliyordu evde hic oyle hareketlerini gormedigim icin kiyamiyordum eve kapatmaya. o gun kapidan kacinca kardesiyle biraz oynar bahcede geri donerler dedim yarim saat sonra fujin eve geldi onu aradim ama bulamadim. o kayipken fujin camlarda miyavladi onu aradi. cok uzulduk cok agladik cevremizdeki insanlar da onun icin cok uzuldu. sevdigi esyalarini sevdigi mamalari ustunde yatmayi sevdigi tsortumu bir kutuya koyup cope attik belki ulasir diye elimizden baska yapacilecek bir sey gelmedi gunler sonra ogrenince.

Osubusu

sokaklara ilan astik duraklara vs. hatta hala kaldirmadim elim gitmedi. ilani gosterip bu dedi cizgili kedi dedi benim kedimi tarif etti. sokakta besledigimiz bir kedimiz daha kayip ama o cizgili degil benekliydi farkliydi o da yok mesela ortalikta. kendi kumu hala disarda duruyor yakin sokaklara kumu dagittik. ilanlar icin bir kisi aradi sadece fotografini yolladi cok farkli bir kediydi. bizim kedilerimizi taniyorlar sizin kedinizdi siz ariyordunuz ben uzulmeyin diye soyleyemedim dedi.

ArdaKaplan0

Keşke dışarı bırakmasaydınız