Kedim Kayboldu İstanbul Dudullu Umraniye

Osubusu

10 aylik kisirlastirilmis erkek kedim dunden beri eve gelmiyor. fotografini ekliyorum lutfen goren duyan varsa yardimci olsun. kapi onune kum koydum surekli sesleniyorum civari dolasiyorum insanlara soruyorum ama yok. hic gitmemisti boyle. dun sabah kapiyi acinca firladi geri gelmedi. bazen cikiyordu ama 1-2 saate geri donuyordu hic disarda kalmamisti. cok agliyorum. kum vs disinda tavsiyesi olan varsa yazarsa cok mutlu olurum. cana yakin bir kedi.

48 CEVAP

Beyzanurtzlk

Kağıt hışırdamasını veya tasmasının cıngırfamadını srviyorsa onlarla gezebilirsiniz. Benim kedim kaçmıştı 1 gün gelmedi. Mama torbasını aldım elime mama koyuyormuş gibi sesler çıkartarak gezdim sokaklarda bir arabanın altında korkmuş sesi duyunca koşa koşa gelmişti

Gozdetemizel

Hakkaten bu kediyle ilgili gelisme var mi?

Gozdetemizel

Basiniz sagolsun hepimiz merak ettik acaba dondu mu diye?cok uzucu Allah kimseye yasatmasin.belki bi cana daha sicacik yuva kanatsiz melegi olursunuz.o sizin acinizi dindirir siz onun hayatini degistirirsiniz.suan psikolojiniz kaldirmaz belki ama bisure sonra belki size de iyi gelir.cok uzuldum :(

izmir_pet

Basiniz sagolsun, gercekten mutlu bi haber bekliyodum cok uzuldum. Ama kendinizi suclamayin malesef giden gelmiyor. Keske desek de fayda etmiyor. Bizim yapabilecegimiz bundan sonra ders olmasi bundsn sonra bilinclenip ayni hatalari tekrarlamamak. Boyle nasipmis boyle olmus malesefki. Benimde cok fazla kayiplarim oldu cok iyi anliyorum sizi. Ne kadar dusunurseniz aciniz articak. Bir sure dusunmemeye aklinizi farkli seylere vermeye calisin. Gecmesede zmanla illaki hafiflicek. Hazir hissettiginizde baska bir cana yuva olun dicektim ama kardeslerie bakiyomussunuz sanirim. Lutfen ksndinizi suclamayin, kendizi uzmemeye calisin..

merymklc

ya inşallah bulursunuz çok üzüldüm ::(( iinstagramınız varsa müge anlının pet buldular sayfası var eğer orda paylaşırsanız kısa sürede bulunur diye ümit edıyorum bir çok arkadaşım o sayede buldu.

satinalmayin

aramaktan vazgeçmeyin yakın civarda girip içinde saklanabileceği depo bodrum gibi yerlere bakın derece düşücek hava soğuyacak hasta olmadan bulmanız lazım.Elimizden bir şey gelmez sanırım dudullu çok kalabalık bir muhit face de kedi gruplarında paylaşın bir gören olur.

Seak

Bi arkadaşımın kediside kaçmış 3 gün sonra gelmişti bahçede görüp almıştık . umarım biran önce gelir mutlu haberlerinizi bekliyoruz

satinalmayin

Sizi iyi anlıyorum benimde başıma geldi ilk kedimdi hiç unutmadım evlendim çoluk cocuga karıştım ama hatırlar hatırlamaz hayali canlanır senelerce rüyamda gördüm uzağa gitmiş birden çıkıp gelmiş ismi mercandı aaa mercam gelmiş diye koşuyorum seviniyorum...
Ama elden bir şey gelmez hayatın gerçekleri bunlar onlarında bir kaderi var eğer bir şeylere engel olamıyor isek bu kaderimizdir ...

Osubusu

instagramda kayipkedi tagiyle paylastim pati buldular diye bir site ve kirik kuyruk, kayip dostlar diye sitelere ilan actim. bazi fb gruplarina yolladim. insallah cikacak yavrum. evimizin altinda depo var yakinda marangoz var ve baska is depolari var, fakat calisanlara sordum fotografini gosterdim yok dediler. suan cevremde cok fazla gurultu var sesleniyorum dolasiyorum ama yok. dun bir kediye araba carpmis bu kisiler onu cope atmislar gidip baktim benim kedim degildi ama o yakinindaysa korkup kacti mi acaba diyorum. pek bu cevrede kedi sevip besleyen kimse de yok kopek besleyen gencler var. korkuyorum fazlaca

Recai44

Zor bir durum bizim kedimiz de zaman zaman evden kaçıyor. Genellikle akşam yorgun argın geliyor . Bazen de kapıları açık bırakıyoruz gelmesi için. Kapıya kadar gelip geri dönme ihtimali var . Eğer birisi almamışsa çok uzaklasmamistir . Muhtemelen evin civarındadır .

sevvalguralp

Sokaklara ilan yapıştırın isterseniz

izmir_pet

Kum koymussunuz ama kumundan alip avcunuzla sokaklara heryere serpin. Gecenn hafta benimkide kacmisti. Tum bahceye sokaklara serptim kumundan. İlgisi varmi bilmiyorum ama geldi. Herbihtimale karsi yapin onuda. Daha cok yere koku gitsin. Ve heryere resimlerini yapistirinn

izmir_pet

Benimki gece 12de kacti ve biyerde bulamadik. Yuruyerek aradik, olmadi arabayla sokak sokak gszip aradik gelmedi. Elimdeki kum topaklarini kumlarini heryere serpim. Tum sokak bahce falan attim heryere. Sabaha dogru 5te kendi geldi benimki

izmir_pet

Ve benimki hic sokaga cikmiyordu. Asla gelmez sanmistim. Sizinki arada cikiyorsa insallah gelir diye umuyorum. İnsallah gelirse bidaha sokaga cikarmayin hic. İnsallah kavusursunuz en kisa surede

Osubusu

benimi suanda 24 saati baya gecmis oluyor :( gece hic uyumadim surekli camdan seslendim ciktik yuruduk odul mamalarindan koydum etrafa binamiza girerdi bizi bulamasa baska eve girerdi miyavlardi kapida aile apartmani burasi. kimse gormemis.