Kedim Kayboldu İstanbul Dudullu Umraniye

Osubusu

10 aylik kisirlastirilmis erkek kedim dunden beri eve gelmiyor. fotografini ekliyorum lutfen goren duyan varsa yardimci olsun. kapi onune kum koydum surekli sesleniyorum civari dolasiyorum insanlara soruyorum ama yok. hic gitmemisti boyle. dun sabah kapiyi acinca firladi geri gelmedi. bazen cikiyordu ama 1-2 saate geri donuyordu hic disarda kalmamisti. cok agliyorum. kum vs disinda tavsiyesi olan varsa yazarsa cok mutlu olurum. cana yakin bir kedi.

48 CEVAP

Erlsri

Belki başka kediciğe araba çarpmıştır :( sizin olduğu kesin mi gören arkadaş sizin kedinize benzetmiş olabilir mi ?

Osubusu

tesekkurler. onu da yapayim, ne kadar surede geri geldi kediniz acaba?

Osubusu

insallah doner

gulsum_

Güncel**

Osubusu

Dışarda fırtına var bulamıyorum kedimi

izmir_pet

İnstagramda ilan actinizmi

Osubusu

Evet fb instagram twitter ve sitelerde ilanım var

Ayse_naz_G

inşallah bulursunuz :( köpek kovalamış ve onun için kaçmış olabilir :(

Osubusu

ilk gunun geceside sokaklarda oyle dolastim odul mamasinin paketiyle hisirdatarak malesef cikmadi.

Osubusu

yakinda degil belki de ya da birinin evinde ya da kotu bir sey oldu aklimdan bir suru sey geciyor

Erlsri

Siz aramaya devam edin tabii ama dediğiniz gibi biri sahipli olduğunu görüp üşümesin diye eve almış olabilir

Erlsri

Kediniz dudullu merkezde mi kayboldu yoksa ümraniye merkeze falan mı daha yakın çünkü dudullu ve ümraniye baya büyük yerler

Osubusu

gorunmesi icin umraniyeyi de yazdim bazi insanlar buraya umraniye diyor. Dudullu adem yavuz mahallesinde kayboldu kedim.

satinalmayin

adem yavuzdadır o kedi bir yere sinmiştir araştırmaya devam hergün çıkın düzenli arayın gitmez uzağa.

Osubusu

Çok teşekkür ederim yazdıklarınız için.