Aksaray'da Veteriner?

Ayse_naz_G

Aksarayda önerebileceğiniz bir veteriner var mı acaba?

11 CEVAP

Ayse_naz_G

hahhaa çoğu kişi istanbul aksaray sanmıştır kesin ama ben İL OLAN AKSARAYDAN bahsediyorum yani kırşehir aksaray yok niğde aksaray yok istanbul aksaray değil iç anadolu bölgesinde bulunan nevşehir,kırşehir ve konyaya çevre il olan aksaray.biraz ufak bir il olduğu için bilinmez bende onun için soruyorum iyi bir veteriner varmı diye çoğu merdiven altı burda

Ayse_naz_G

ben onu seçtim zaten bir harry potter sever olarak Dobby tabiikide :)

Ayse_naz_G

güzel olur dobby

minnoskoss_123

Aksaray neresi ben daha bilmiyorken nereyi önerebilirim bilmiyorum:D (Coğrafyam berbat:( )

minnoskoss_123

Aksaray’a yakın merkezi yerlerle gidebilirsin bence.

minnoskoss_123

Bende ondan yanayım)

minnoskoss_123

:))

Ayse_naz_G

:):)

Buradan tavsiye alabileceğinizi sanmıyorum yakınlarınızdaki köpek sahiplerine sorun?

Ayse_naz_G

aslında doğru diyorsunuz üst komşumun bir 2 yaşında maltese'ı var hollandalı kadın anca anlıyo zaten birde veteriner sorsam iyice karışır alt komşumuzun 1-2 aylık pitbull'u var daha aşı takvimi başlamadığından onlarda bilmiyor kime gideceğini bodrumda besliyorlar köpeğe doğru düzgün bakmıyorlar zaten sokak köpeği gibi güya onların ve güzel bakıyorlar yani sorabileceğim biryer yok hahhahahah