Önemli

HuriyeAysu

nasıl insanlarsınız anlamıyorum ya saçma sapan şeylerle vakit harcayıp insanları yanlış yönlendiriyorsunuz hayvan sağlığını tehlikeye atıyorsunuz hayvanları korulak için birlik beraberlik yapmamız gerekirken şurda birbirine yardımcı olmaya çalışıyor insanlar saçmalıklarınızdan biri etkilense kedinin sağlığı bozulsa vebalini ödeyecek olan sizlersiniz kedinin yeri sokaktır dersiniz sokakları gasp ettiniz evine alsalar karışırsınız siz insan değilsiniz nasıl yaratıklarsınız ne istiyorsunuz bu hayvanlardan zihniyetiniz aynı kesinlikle olumlu düşünmeyeceğim hakkınızda terbiyesizsiniz herşeye karışmanız bitmedi şimdide hayvanları koruma platformlarınamı saldırıyorsunuz senim veya arkadaşlarım adına hiç kimsenin adına konuşmada bulunamazsınız manevi açıdan ne hakkım var ise burda haram olsun maddi açıdanda zaten sonuçlarına gün gelir katlanırsınız iğrendiğiniz hayvanlara muhtaç olmanız dileğiyle

14 CEVAP

Ahsenbb

İnsanların nasıl bu kadar boş zaman bulduklarına hayret ediyorum,bunlara kafamızı yoracağımıza azcık oturup iki şey okusak toplumca biraz gelişiriz belki.
Burası bildiğini paylaşma,
bilmediğini sorma platformuysa o kurallara uygun bir şekilde kullanalım.
Şunu da eklemek istiyorum.
Lütfen bilmediğiniz konu hakkında yorum yapmayın.
Birçok insan araştırmak yerine başkalarına sorarak öğrenmeyi tercih ediyor kulaktan dolma bilgilerle insanları yanlış yönlendirmeyelim.

Cansumuezza

zaten şunu yapanda biraz beyin olsa buralarda adımıza hesap açmaz uğraşmış resimlerimizi almış hesap açmış boşçuluğun bu kadarı. geçenelrde başladığımız çocuk mu acaba bu

HuriyeAysu

sen şimdi bunu da anlamazsın açayım ben biraz benim adımı kullanarak kimlik bilgimi kullanmış oluyorsun bu bir suç adımı kullanarak iyi bişey yapmış olsaydın da suç olurdu yani illaki bir sonuç olmasına gerek yok fakat adımı kötü kullanarak ekstra bir suç daha işlemiş oluyorsun hakaret suçu başlığı altında toplanır kötüye kullanman

HuriyeAysu

bunları arada bir güncel hale getirelim arkadaşlar belki yapmaktan vazgeçerler

HuriyeAysu

bilip bilmemeleride önemli değil bilmiyordum yaptım deme lüksleride yok bunuda bilmiyorlardır şimdi öğrenmiş oldular

HuriyeAysu

kesinlikle aynı fikirdeyim ahsen

HuriyeAysu

ayşe nazın adına da açmış

HuriyeAysu

bi yorumdaydı bulunca linkini koyarım

HuriyeAysu

C. Konu
TCK m. 268’de yer alan suçun konusunu “başkasına ait kimlik veya kimlik bilgileri” oluşturmaktadır. Başkasına ait kimlik bilgilerini kullanma suçu niteliği itibariyle tehlike suçudur. Suçun ortaya çıkması için ayrıca bir zararın varlığına ih- tiyaç duyulmaz59. Failin başkasına ait kimlik bilgilerini kullanmasıyla birlikte suç tamamlanmış olur. Ayrıca bir neticenin gerçekleşmesine ihtiyaç yoktur.

HuriyeAysu

al biraz bilgilen lazım olacaktır

gozdeyilmaz

Ne oldu ben hiç anlayamadım :(

HuriyeAysu

cansunun ayşenin ve benim adıma hesap açarak bizim adımıza insanlara yanlış bilgiler veriyorlar

minnoskoss_123

Ayşe derken?

minnoskoss_123

Nereden gördünüz? Hemen şikayet edelim onu da.