Açık Mama

tugbalie

Kedimde mama geçişi yapıcaz, N&D markasına geçiş yapmayı düşünüyorum ************ da açık olarak satılıyo birçok kişi memnunum demiş ama açık almamda sorun olur mu ?

24 CEVAP

Cansumuezza

birebir görüşmediğiniz güvenmediğiniz bir yerden açık mama almayın . yada mağazayı arayın konuşun güvenirseniz ona göre sipariş verin

Faytekin

Acik mama almayin, hele hele internetten hic almayin,baska mamalar karistiriyorlar içine,tazelegini de kaybetmis oluyor genelde, yada arkadaslarin dedigi gibi gidip gorebileceginiz bir yerden petshopdan alin.

tugbalie

dediğim sitede memnun kalmış çoğu kişi ama emin olamıyorum internet ortamına ya

Cansumuezza

evet bende internete güveniyorum. oturur birisi akşama kadar başka hesaplardan memnuniyet yorumu atar zor bişey değil

tugbalie

Açık mama alan kimse yok mu ya

Emre95

Gidip petshopdan görerek alırsanız sorun yok büyük mamalardan bölme yapıyorlar yerinden alın internetten aldığınızda şüphe duyarsınız hep

tugbalie

************dan sürekli alışveriş yapılan ünlü petshoplardan baktım gayet memnun kalmış alanlar taze felan demişler ama emin değilim Alıcağımda 1 kg denemek için az alıcam

tugbalie

rc kullanıyorum aşırı tüyleri dökülmeye başladı çok rahatsızım ağzımdan çıkıyo resmen :D

PsLuna

Denemek dışında açık mama zaten hiç almayın. Onu da internetten almayın.

Gamzessven

Bence de uzun süre açık almayın. Denemek için alınabilir sadece

tugbalie

yan etkisi olursa almıycam Paket boyu biraz pahalı geldi ve birçok mama alınca elimde de kaldı Elimde kalan mama pro chioce

Anonymus552223

Acik mama ben de almayi dusunuyorum. Kedimin mamasi bitmek uzere, 10 kilo alacak param yok, 1 kiloluk paketler asiri pahaliya geliyo. Ama tarihi gecmis mama yollarlarsa o sıkinti. Yine de 1 kiloda birsey olmaz alin deneyin bence. Nd nin kokusundan tanirsiniz zaten:) cok yogun ve hafif nemli ve yapisik

tugbalie

hiç kullanmadığım için belki sevmez düşüncesiyle denemek istiyorum hem 1,5 kg olan paketler pahalı açıkcası öğrenci olarak zorluyo beni

tugbalie

ya ben taze olduğunu nereden anlıycam gidip baktığımda

Arthur4

Kokusundan ve eline alıp sikacaksin hemen dagilirsa bayattir