Bıldırcın Yavrusu Bakımı?

Ayse_naz_G

Merhabalar,salı günü 20 tane bıldırcın alacağım.Bunları günlük-haftalık parka çıkarmalı mıyım? Ne yerler? Birde 20 taneye nasıl bakacağız onu düşünüyorum :D

64 CEVAP

minnoskoss_123

Dinimin farklı olması senin için cahillikse artık herkes bence zekandan şüphelenmeye başlamıştır.

minnoskoss_123

Arkadaşlar şu saçmalayan arkadaşla muhattap olmayın gereksiz yere. Saçma sapan konuşarak kendini gülünç duruma düşürüyor sadece.

gozdeyilmaz

Bende sizinle aynı değilim ve iyi ki de değilim izin almakla geçiyormuş süreç izni verenlerin hayvan sevgisine bakışı belli o zaman. Ceylan hayvan da bıldırcın süs mü? Sizinle tartışmayacağım bu konuda önümüze mantıklı bir açıklama bile koyamıyorsunuz herkesin inancı kendine burada bu konu yapmanıza bile gerek yok

dlwlrma

Sen DOĞADA YAŞAM MÜCALEDESİ VEREN hayvanları öldüren müslüman ben vegan müslüman.Kimi hristiyan vsvs.Barğ insanların dinini burnuna sokma.Büyüyünce anlarsın

Ayse_naz_G

Daha küçücükler

cat_noir

Nesini mi soruyorum ?

-Gerçekten bıldırcın besleyini ilk duydum bu kadar küçük.

(ayrıca biraz daha kibar olabilirdiniz küçükk hanım ama nyse seni üzmek istemem.)

cat_noir

Tmm demem benden küçük aldığın içn kibar olmak amacıyla konuştum ama yanlış anlamışsın

Ayse_naz_G

Dünyada avlanılabilecek bir sürü hayvan var.Bitmesi mümkün değil ki Neden öyle birşey olsun?

Ayse_naz_G

onu yanlışlıkla yazdım yenmeyecek veya nesli tükenme tehlikesindeki hayvanları avlamıyoruz.Ayrıca ava gitmeden 1 hafta önceden ne kadar fazla izin aldığımızı tahmin edemezsiniz.

Ayse_naz_G

Kanatlarını kesmeyeceğiz 1 dönümlük araziye telli yuva yaptık,dediginiz gibi kutuyu açtığım anda atlıyorlar yakında uçmaya başlarlar diye tahmin ediyoruz yarın evlerine götüreceğiz :)

Ayse_naz_G

Valla et boşa gitse tamam sen haklısın ama konuşma lütfen çok biliyormuş gibi.

Ayse_naz_G

(epiglottis)

Ayse_naz_G

arkadaşsız kalma ihtimalleri yok her birinin 26 tane arkadaşı var ve mutlu olduklarını düşünüyoruz yinede teşekkürler evimiz neşesi oldular sürekli ötüyorlar dışarı çıkmak için :)

Ayse_naz_G

O zaman kasapta günde milyonlarca belki milyarlarca tavuk kesiliyor.En yaygın tür ama nesli tükenmiyor,hadi bunada cevap bulun bakalım.Şimdiden soyleyim; Her gün gitmiyoruz ava ve sezonunda gidiyoruz.son olarak,her gittiğimizde 10-20 tane vurmuyoruz 3-5 taneyimi çok görüyorsunuz.Günah konusuna gelince;Önce Kuran'ı okuyup öyle gelin.Size de saygılar beni anlamanızı umuyuyorum.

Ayse_naz_G

https://sorularlaislamiyet.com/kaynak/av-avcilik-0
Okuyunda bilgilenin biraz biz hepsine uyuyoruz onun için ne yazık nede günah artık susarsınız umarım.