Bıldırcın Yavrusu Bakımı?

Ayse_naz_G

Merhabalar,salı günü 20 tane bıldırcın alacağım.Bunları günlük-haftalık parka çıkarmalı mıyım? Ne yerler? Birde 20 taneye nasıl bakacağız onu düşünüyorum :D

64 CEVAP

minnoskoss_123

@Ayse_naz_G kimse seni bu söylediklerinden sonra ne ciddiye alacak ne de umursayacak. Benimle ilgili söylediğin çok zekice olan şeylere de yorum yapma zahmetinde bulunmayacağım. Önerilerini de yaptıklarından sonra kimse ciddiye almıyor.

Ayse_naz_G

Oku oku,okuda konuşma

Ayse_naz_G

Demedinizmi? Ben yalancıyım deme burda

Ayse_naz_G

Oda senin cahilliğin benimmi?

Ayse_naz_G

Ateistte olabilirsin,hristiyanda umrumda değil ama kendi dinine göre yaşa benim dinime asla ve asla el süremezsin.

minnoskoss_123

Sanki sana yok bu ol yok şu ol diyen oldu?

Ayse_naz_G

Ben sana karışmıyorum istediğin hayatı yaşa ben senin müslüman olmamana cahillik demedim.ama bu yaptığın harbi cahillik

Ayse_naz_G

Sana göre yani senin dinine gore yaziktir bana gore degil nesini anlamadın sıkınt8mı var

minnoskoss_123

Ne yaptım acb?

minnoskoss_123

Halen yazık, günah diyor ya. Bişey mi dedik.

Ayse_naz_G

Senle ilgilenmiyorum çünkü şu anda farklı dinlerde iki insanız,akşam akşam tatsızlık çıkmasın

Ayse_naz_G

Yaaa benmiyim gülünç? İki gün önce affet affet diye yalvaranda bendim evet (!)

minnoskoss_123

Senin gibi birine güya yalvaranlar kişiliksizdir.

minnoskoss_123

Neyse ya bir de gidip profilime yorum yazmış. Sen kendi kendine saçmala ben artık bişi demicem.

Ayse_naz_G

Biz niye ceylan eti yiyelim? Malmiyiz biz? Heryerde satilan,insanlarin yedigfi etlerden yiyoruz ayrica ceylan vurmak yasak kac kere dicem ondan onceki bir hafta izin almakla vs geciyo.