N&D Mama Sorunu

PiremsesKutsi

Merhaba, bir süre önce farklı mağazalardan 2 paket (5kg + 1.5kg) N&D düşük tahıllı kısır kedi maması almıştım ancak aldıklarımın rengi eskisine göre daha açık ve kokusu ucuz mama kokusu gibi, kedim de açlıktan öldüğünde yiyor sadece. Aynı durumu yaşayan var mı acaba? Alabileceğim alternatif bir mama da yok ne yapacağımı bilmiyorum. Çok yakın zamanda aynı mamadan alıp da sorun yaşamayan var mı? Ya da tam tersi benimle aynı sorunu yaşayan var mı?

67 CEVAP

PiremsesKutsi

Eski mamada clips vardı bunda yoktu (5kg), bayrağın yeri farklıydı ama resmi sitesinden kontrol ettiğimde doğruydu sonuncusu. Paket sahte gibi değildi çok benzerdi öncekine hatta son aldığım 1.5 kglugun paketi gayet kaliteli hissettiriyordu.

PiremsesKutsi

@Gamzessven bence siz de kontrol edin bir. Rengine bakın kokusuna bakın. Rengi çok daha açıktı benim son aldıklarımın.

Son kullanma tarihi geçmiş mi peki?

PiremsesKutsi

Hayır geçmemişti. Delik, yırtık falan da yoktu.

sahte ürün olabilir mi

LIGHTNING

Ben buradan alıyorum kafam rahat ediyor hem orjinal hem taze

@Eliff90 biri farminapetfoodstürkiyeye mail atmıştı, kapalı ND mamalarda sahtecilik olayına rastlanmamış ama kesinlikle açık almayın denilmiş. Renk farklılığı üretimden kaynaklanıyormuş.

Elena098

Ben pek sorun yaşamadım ama arkadaşım yaşadı vetten alıyordu sonra internetten sipariş etti ve sahte çıktı okadar para sokak kedilerine gitti en azından

Eliff90

Kapalı paket 5 kg sipariş etmiştim.
Normalde kedim bu mamayı çok sever kalanını da patisiyle gömer yüzüne bile bakmadı. Koklayıp gitti. Ve mama değiştirince çok mama seçen bir kedi. Bende o yüzden böyle soruyorum. Şimdş tekrar alsam yine aynısı olcak diye tedirginim yıllardır n&D alıyoruz. İlk defa böyle birşey başıma geliyor. Üstelik mail attım fotograflarla daha dönüş yapılmadı.

Biraz pahalı ama bu sitede sahte çıkma imkanı yok, isterseniz petlebiden alın

PiremsesKutsi

Bir daha almadım, kedimin maması bitince tekrar almayı düşünüyorum ben de ama bir yandan da korkuyorum. Sahtecilik mi var bilmiyorum ama çoğu sitede ND mama fiyatlarının artmaması hatta azalması çok garip farkettiyseniz...

PiremsesKutsi

Yakın zamanda (1-2ay) bu siteden alan varsa yeşillendirsin konuyu lütfen.

merveaydar

ben iki hafta önce bu siteden 1,5 kg yavru tavuklu ve narlı aldım ve çok severek yiyor. koyu kahverengi tanelerin rengi.

PiremsesKutsi

@Cyborg rengi açık mı peki yoksa koyu kahverengi mi?

Cyborg

Şöyleler: https://i.hizliresim.com/RgN04R.jpg
Sizinki daha mı koyu?