N&D Mama Sorunu

PiremsesKutsi

Merhaba, bir süre önce farklı mağazalardan 2 paket (5kg + 1.5kg) N&D düşük tahıllı kısır kedi maması almıştım ancak aldıklarımın rengi eskisine göre daha açık ve kokusu ucuz mama kokusu gibi, kedim de açlıktan öldüğünde yiyor sadece. Aynı durumu yaşayan var mı acaba? Alabileceğim alternatif bir mama da yok ne yapacağımı bilmiyorum. Çok yakın zamanda aynı mamadan alıp da sorun yaşamayan var mı? Ya da tam tersi benimle aynı sorunu yaşayan var mı?

67 CEVAP

melisc

kısır kedim için çok fazla mama denedim sonrasında veterinerimiz pro choice mamayı önerdi uzun zamandır da onu kullanıyorum çok memnunum, kısır kediler için özel içerikli ve besleyici bir mama

Ervaxx

Belki bir karisiklik olmustur mamada birazcik da olsa deisik bir marka alip deneyin yada o bitene kadar yas mamayla karitira bilirsiniz boylece mayiyer bitirir sizde baska mama denersiniz

Ervaxx

Belki bir karisiklik olmustur mamada birazcik da olsa deisik bir marka alip deneyin yada o bitene kadar yas mamayla karitira bilirsiniz boylece mayiyer bitirir sizde baska mama denersiniz

bem de bu konudan dertliyim. kedim resmen açkıktan ölmemek için yiyor ama önceden böyle değildi. ben de belirtilen siteleeden aldım ve sürekli zarardayım. kedime Nestle mamalarından vermemekte diretiyprum ama o da ne olduysa bu yazdan beri n&d mama istemiyor. /:

pinarcaya

Ben de dun siparis verdim. Bakalim nolacak merak ediyorum.

Duocat

Merhaba.Bende *********dan 5 kg lık N&D TAHILSIZ KISIRLAŞTIRILMIŞ TAVUKLU NARLI kedi maması aldım.üretim yeri sırbistan.mamanın rengi öncekilere göre açık renkli ve pürtüklü.İki kedimde mamanın suratına bakmıyor.Bu üretim yerinden olup 5 kg lık indirimdeki bu mamalar bence hep sorunlu

Eliff90

Firma formül değişmedi diyor ama uzun süredir mamanın rengi eskisine gore açık.