Tüğ Dökmeyen Ve Sağlam Bir Kedi Cinsi Tavsiyesi Bekliyorum

HakanHaktan

Kedi sahiplenmeyi düşünüyorum 2 yaşında oğlum var başta ona arkadaşlık etsin ve evimizde hayatımıza renk katması bekliyoruz.

63 CEVAP

HakanHaktan

Poncikvan lütfen benim açtığım başlığın altına yorum bırakma. Kullandığın saldırı dili hiç hoş değil ben latifeli bir dil kullandım. Memnuniyetimden bahsettim. Okuduğunu anlamamışsın ve olumsuz iç dünyanı kusmuşsun iğrendim yahu

minnoskoss_123

Bizimki de büyüdü ya nası tüy döküyor şimdi. Siz soruyu sorduğunuzda hiç tüy dökmüyor yazmışım üstelik. 1-2 ay bile çok şeyi değiştiriyor.

HakanHaktan

Vallahi artık geçti, benim amacım bana en doğru cinsi bulmaktı. Buradan yorum almak için yazdım bir kaç densizin dışında çok güzel örnekler aldım.
En son özel cins almayayım diye tekir alayım dedim. Tekir sahiplenmeye gittim Ankara kedisi çıktı